Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen okok vannak ami miatt...

Milyen okok vannak ami miatt csaszarozni kell valakit?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 08:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem 36. héten lepényleválás miatt lett sürgősségi császár.
2019. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem kórosan kevés magzatvíz és méhen belüli retardáció volt az ok, szerencsére rendben van mindenki. Másodszorra pedig ikerterhesség volt az ok.
2019. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon magas vérnyomás (gyógyszerrel sikerült 140/110 körül tartani), fokozott lepényi ellenállás (duplája a határértéknek), illetve magzati retardáció volt az elég nyomos oka. 35. Héten volt a császár,a baba 29-30. Heti fejlettségi szinten megállt. Szerencsére az orvosom fokozottan figyelt rám a 25. Héttől,mert akkor már egyértelmű volt,hogy nem úgy fejlődik,ahogy kéne (20. Héten már gyanús volt neki).
2019. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
8: azért ez nem teljesen igaz, toxémiánál lehet olyan akut a helyzet, hogy baromi gyorsan kell befejezni a terhességet, magas vérnyomásnál pedig megvan a kockázat, hogy az anya és a baba is agyvérzést kap. Pláne, mert vajúdás közben a fájdalom hatására amúgy is följebb szokott menni. Nekem spec fehérköpeny fóbiám is van hozzá, ami még vagy 30 hgmm-t jelent orvosi környezetben. Egyéni elbírálás szokott lenni amúgy, van, akit hagynak szülni magas vérnyomással, mert kordában tudják tartani, de van, akinél nem tudják, vagy olyan magas, hogy nem hagyhatják véletlenül se följebb menni.
2019. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Farfekvés, lábtartás, meconiumos víz miatt lett az első császárom.
2019. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem téraránytalanság miatt nem tudott beilleszkedni a babám, nagyon magasan maradt, és ez miatt nem is tágultam semmit sem.

A következő pedig már biztosan császár lesz, mert az első császárral együtt már 6x kellett operálni a méhemet ( méhfejlődési rendellenesség miatt); ezért nincs olyan rész már a méhemen, ami nem lenne heges, és nem kockáztatunk.

2019. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!