Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik lehetnek az okai ha...

Mik lehetnek az okai ha valakit megcsaszaroznak?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 30 hetes es egyre jobban felek a szulestol. Volt mar mutetem es tudom milyen ebbol felepulni illetve nagyon nem szeretnem ha csaszar lenne de persze ha muszaly akkor muszaly. Szeretnek szemelyes tapasztalatokat elolvasni toletek hogy nektek mi okbol kifolyolag volt ra szukseg? Esetleg utolso pillanatos dontes volt muszalybol vagy elore tudtatok hogy csaszaros lesz? Koszonom mindenkinek aki elmeseli
2019. márc. 7. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél indították, mert zöld volt a magzatvíz, 2 cm volt a tágulás, 6 óra és oxytocin után császár mellett döntöttek, mert ingadozott a baba szivhangja.


Másodjára burkot repesztettek, szinten zöld víz miatt, de a kémia nem indult be fél óra alatt, így az első császár után nem rizikoztak, műtöttek.


Most harmadjára pedig inzulinos cukor és két császár után megyek majd a műtőbe.


Fájdalmas, de én örülök, hogy egészségesek a fiaim és nem lett semmi bajuk.

A 3. meg felek, természetesen.

2019. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lágyéki résznél gerincdeformitásom, és csigolyaproblémám, plusz veseproblémám van, a gyermekem pedig 4 kg volt és nem volt befordulva, a második bár befordult, de az én problémáim, plusz az előző császár és az ő szintén nagy súlya miatt, újra császár.
2019. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálam az ok 39 hetes voltam mikor elkezdett szivárogni a magzatvíz(nem folyt el az összes). Nem voltak fájásaim, viszont a dokim azt mondta, mostmár meg kell szülnöm a babát fertőzés veszély miatt. Megrepesztette a magzatburkot és vártuk, hogy történjen valami, de nem történt. Ezért kaptam sok-sok oxitocint, hogy legyenek fájásaim. 3x emeltek adagot és calcimuskot is kaptam. Pokoli fájdalmaim voltak, emlékszem azt gondoltam, hogy nekem nem kell több gyerek. Hiába fájt sajnos nem tágultam a baba feje nem illeszkedett be a szülőcsatornába. Így 13 óra vajúdás után számomra megváltás volt a császár, pedig nagyon féltem tőle, de akkor már mindegy volt. Emlékszem a megnyugvást a gerincbe adott érzéstelenítő után. Elmúlt minden fájdalmam. Gyorsan felépültem utána. Szerencsés voltam. Ahhoz képest, hogy császár ellenes voltam, mert ugye nagy műtét, sok kockázat, kellemes élmény volt. És barátnőm aki hüvelyi úton szült fél év után sem épült fel, nekem 2 hét után már semmi bajom nem volt. Megint babát várok és bár dokim felajánlotta a császárt, úgy döntöttem a babára és a testemre bízom, hogy szülök. Félek, mert tudom nem lesz fájdalommentes, de ezen túl kell esni, de hihetetlen érzés lesz végre a karomban tartani a kisfiam. 36h km
2019. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!