Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik lehetnek az okai ha...

Mik lehetnek az okai ha valakit megcsaszaroznak?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 30 hetes es egyre jobban felek a szulestol. Volt mar mutetem es tudom milyen ebbol felepulni illetve nagyon nem szeretnem ha csaszar lenne de persze ha muszaly akkor muszaly. Szeretnek szemelyes tapasztalatokat elolvasni toletek hogy nektek mi okbol kifolyolag volt ra szukseg? Esetleg utolso pillanatos dontes volt muszalybol vagy elore tudtatok hogy csaszaros lesz? Koszonom mindenkinek aki elmeseli
2019. márc. 7. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule.. én is kitettem múlthéten ezt a kérdést olvasgass belőle:)
2019. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam egyhetes tulhordas volt, így indítottak, de a szülés nem indult be. 14 óra várakozás után az orvos úgy döntött, elég volt, senkinek se jó így és császárt csinált.
2019. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Muszáj!

Nekem eleve nem lehetett sima szülés betegség miatt, de nem bántam, jó volt a császár, nem sokáig fájt, szerintem a szülést és a császárt is meg lehet szívni, szerencse kérdése főleg.

2019. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszi nagyon kedvesek vagytok :) elolvasgatom :)


2-es aszta ilyenrol meg nem is hallottam hogy nem indult meg inditaskor, bar nekem az orvosaim eddig azt fujtak hogy tutira hamarabb jon a baba es nem fogom tulhordani na de masban is tevedtek mar..

2019. márc. 7. 09:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet császár a baba miatt (pl. farfekvés), anya miatt (pl. előző császár). Lehet olyasmi, ami már teherbe eséskor tudott és eleve erre készülnek (csípőficamos anya), lehet olyasmi, ami terhesen derül ki (pl. méhlepény a méhszájon), de nem sürgős, lehet olyan, ami terhesen derül ki és sürgős (pl. toxémia) és lehet olyan, ami szülés közben (pl. szívhang leesése). Ha rákeresel, hogy "császármetszés okai" hosszú felsorolásokat fogsz találni és a műtét menetéről is sok orvosi oldalon írnak.
2019. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inditott szulesem volt, nem is volt semmi gond, 5 centire voltam mar kitagulva amikor elfolyt a magzatviz, majd hirtelen elkezdett esni a babam szivverese es vernyomasa. Azonnal vittek a mutobe, surgossegi csaszarom volt.
2019. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem méhlepény rendellenesség miatt volt rá szükség sajnos
2019. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre farfekvéses baba+terhességi magasvérnyomás, másodjára szintén terhességi magasvérnyomás+alig volt magzatvíz+kezdődő méhen belüli retardáció. Mindkétszer természetes szülésre készültem, de így alakult, lényeg, hogy mindkét gyerek egészséges.
2019. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam keskeny volt a csípőm.A baba meg nagy, ha befordult volna irányba akkor is császár lett volna, mert képtelen lettem volna megszülni. Emellett far és harántfekvés között váltotta a ,,pozíciót" állandóan esélyem nem volt szülni.34.héten az orvosom már csak a császárról beszélt.
2019. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam indított szülésből nem lettek hatékony összehúzódások, a babám nem illeszkedett be a szülőcsatornába, én meg nem tágultam. Az ok: többször operált, heges méh, téraránytalanság.

A következő is biztosan császár lesz már, az előző + a fentiek miatt.

2019. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!