Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy vidéki nagyvárosban...

Egy vidéki nagyvárosban menyit szokás most adni a szülész orvosnak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 05:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hiába pontozgatnak le a hálapénz-ellenesek, akkor is így van, ahogy a válaszolók írják. Akinek nem tetszik, nem kötelező fizetni, lehet szülni ügyeletesnél is kifogástalan ellátással.
2019. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Persze 200 ezer adó.... aki ennyit fizet az ne mondja már,hogy nem szán pénzt arra,hogy ne normád körülmények között szüljön,és Isten tudja milyen idegen kotorásszon a pi...ba... ha igen akkor meg rém igénytelen.

Akinek nincs pénze rá,azt persze sajnálom...de manapság ha tetszik,ha nem,normális egészségügyi ellátást az országban csak akkor kapsz ha fizetsz

2019. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Normális ellátást kaptam (Honvéd), de nem kiemelkedőt. Szóval nem, nem fogok ezért pluszban fizetni, egyszer már fizettem.


Értem, hogy szerinted az ügyeletes orvosok vágóhidat üzemeltetnek, de tájékoztatlak, hogy ez nem így van. Ezt a mítoszt az orvosok táplálják, hogy továbbra is felfogadják őket. Ugyanazok az orvosol ügyelnek, mint akiket felfogadni is lehet. Ugyanaz az orvos látott el, mint a mellettem lévő nőt, akinek a fogadott orvosa volt, csak az volt a különbség, hogy előtte nem kvaterkáztam a dokival százezerért. De erre meg nincs igényem, inkább a gyerekemre költöm.

2019. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na pont ez az. Nálam nem volt mellettem lévő nő,egyedül szültem egy egy ágyas szobában.Zongorázni lehet a különbséget egy fogadott dokis kismama szülése meg egy ügyeletes között,ezt már csak a barátnőim példájából is tudom... Nekem ez is fontos volt,és Hál Istennek jutott e mellett a gyerekre is. Mondjuk az tényleg szüljön az ügyeletesnél akinek döntenie kell,hogy a doki zsebébe dugja,vagy a gyerekre költse...
2019. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi 100 ezret adtunk megyeszékhelyen a fogadott dokinak. Eleinte 80-ban gondolkoztunk, velem egyidőben szült egy másik kismamája, ők annyit adtak neki.
2019. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!