Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél mi legyen rajtam?

Szülésnél mi legyen rajtam?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy olyan hálóing amit nem sajnálok, de amikor vajúdok akkor köntösbe leszek meg hálóingbe és papucsba. Utana betolnak a szülőszobára ugye. Zokni és melltartó iis lesz rajtam, a zoknit majd leveszik rólam vagy le kell vegyem? És a melltartót? Lesz arra időm, hogy levegyem és ha igen, akkor hova rakjam? Bocsi, ha hülye kérdés, első baba és nagyooon izgulunk :)

2019. márc. 18. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez szerintem kórháztól is függ. Nekem adtak egy hálóinget, semmi más nem volt rajtam.
2019. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Engem már a vajúdóba leöltöztettek kórházi hálóingbe. Zokni végig volt rajtam, senki nem mondta hogy vegyem le. Melltartó is addig volt rajtam még nem éreztem tolófájásokat. Szóltam páromnak vegye le :)
2019. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Minek veszel fel melltartót? Már bocsánat, de nekem pont vajúdás és szülés közben nem hiányozna még ez a plusz kényelmetlenség a melltartóval. Zoknit miért vennék le? Max ha műtőbe mész, de egyébként nem ott jön ki a baba.

Hogy lesz-e időd bármit levenni az attól függ milyen gyorsan jön a baba. Hogy hova tedd? Na ez már tényleg a vicc kategória.

2019. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Én mikor az előkészítőbe kerültem kaptam kórházi hálóinget és szóltak, hogy semmi ne legyen alatta. Itt a helyi kórházakban még saját hálóinget sem lehet felvenni.
2019. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Minden kórházban adnak steril hálóinget, és nem lehet alatta se melltartó, se bugyi. Szóval kár aggódni a divat miatt.
2019. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 babyboom567 ***** válasza:
76%
Debrecenben szültem, adtak kórházi hálóinget, és nem lehet alatta semmi, a zokni az végig rajtam volt.
2019. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Kórházi hálóing van,szinte mindenhol. Alóla pedig mindent le kell venni, se bugyi,se melltartó.
2019. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Pólóban nadrágban mentem.... a nadrágot kellet levennem zokni maradt póló maradt... lényegében abban szültem amibe mentem.
2019. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk lehet saját ruhában szülni, szóval ez is kórházfüggő. Persze aki nem visz, annak adnak kórházi hálóinget, de én sajátban szültem, egyik barátnőm meg a férje pólójában. :)

Melltartó nem volt rajtam, zokni viszont igen. Le sem vettem, mert elég hűvös volt a szülőszobán.

2019. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem tennek fel uj kerdest, ezert csak ide irom. Miert kell a haloing alol levenni a melltartot? Marmint ertem vannak aki amugy se tudjak elviselni magukon, kenyelmetlen, de van valami konkret ok amugy, hogy miert kell levenni?
2019. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!