Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél mi legyen rajtam?

Szülésnél mi legyen rajtam?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy olyan hálóing amit nem sajnálok, de amikor vajúdok akkor köntösbe leszek meg hálóingbe és papucsba. Utana betolnak a szülőszobára ugye. Zokni és melltartó iis lesz rajtam, a zoknit majd leveszik rólam vagy le kell vegyem? És a melltartót? Lesz arra időm, hogy levegyem és ha igen, akkor hova rakjam? Bocsi, ha hülye kérdés, első baba és nagyooon izgulunk :)

2019. márc. 18. 19:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Mert szülés után amikor először van lehetősége cicizni a babának, ne keljen kínlódni a melltartóval.
2019. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
10-es: természetes szülésnél ahogy kibújik a baba rád teszik bőrkontaktra. Ilyenkor a hálóinget is fel kell tűrni és annyira nem célravezető, ha a babád a melltartóddal kerül kontaktba helyetted. No meg az első szoptatást is eléggé megnehezíti ha még a melltartóval is bajlódni kell.
2019. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
A legelejétől kórházi hálóingben kellett lenni, zokni lehetett csak rajtam ezen kívül - ezt nem kellett levenni
2019. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
Kórházi hálóing + papucs, júniusban szültem 40 fok volt, nem kellett zokni. Saját hálóinget nem is engednek ahol én szültem, se bugyi, se melltartó.
2019. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Egy kontos volt rajtam mindossze, de en kadban vajudtam az ido nagy reszeben, igy olyankor meg annyi sem, de nekem full meztelenul esett jol lenni.
2019. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Anni lesz a bajod, hogy hidd el, az se dog érdekelni, ha meztelen leszel, már pedig szinte az leszel.
2019. márc. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajat haloingben szultem, nem volt alattam se melltarto se bugyi. Egesz addig volt bugyi es melltarto is amig ki nem mentem zuhanyoztatni a hasamat, mert folyamatosan folydogalt orak ota a magzatviz kellett a betet plusz bugyi. Iszonyatosan meleg volt a szuloszoban.
2019. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Nyücü ***** válasza:
Azért jó ha nincs rajtad melltartó mert mikor világra jön a cuki manó a.mellkasodra teszik és annal jobb erzés nincs a.pici is megnyugszik azonnal a testmelegedtöl.Én nagyon kellemetlenül éreztem magam várandosag alatt minden vizsgalatkor mikor vetkőzni kellett.Szüléskor oda.se figyeltem rá nem az számitott. :)
2019. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálunk nem adtak hálóinget, sajátban szültem, de le kell venni mindent alóla :) a végén már engem sem érdekelt ,mi van rajtam meg mi nincs :D

Zokni nem volt rajtam, és mivel a másodiknál nagyon véreztem, konkrétan éreztem a lábtartóban a lábam, ahogy tocsog, annyira nem is baj..:D


Szeptemberben jön a harmadik, sanszos, hogy akkor is csak a hálóing lehet rajtam :D

2019. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!