Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után tényleg...

Császármetszés után tényleg fáj nagyon?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki programcsászárom lesz, mennyire fog fájni? Volt egy sima szülésem már, nekem nem volt vészes, igaz leányálom se, de pl hajnalban szültem, reggel már semmi bajom nem volt, mintha mi sem történt volna
2019. márc. 26. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy voltam vele, mint az utolsó válaszoló. Elsőre hüvelyi szülésem volt, így a császár utáni “fájdalmat” én inkább kellemetlennek nevezném. Én sokat mozogtam, mert nekem szóltak. Szerda hajnalban volt a sürgősségi császárom, szombat reggeltől estig már talpon volt, mert egy 22 hónapossal nem áll meg az élet, játszótér, “motorzás”,... Egy szó, mint száz, ne félj, egyáltalán nem fájdalmas.
2019. márc. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy ki milyen fájdalmat visel jobban.

De nincs tapasztalatom, mert még nem szültem. Csak abból indulok ki, hogy van, akinél a menstruáció is csak kellemetlen, én meg a falat kaparom. De más fájdalomtól kevésbé borulok ki.

2019. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!