Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől függ a programm császár?

Böbe1990 kérdése:

Mitől függ a programm császár?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntenek mellette? Az befolyásolhatja pl ha 32hetes uh-án még nincs befordulva a baba?
2019. márc. 26. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok
2019. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez több mindentől függ.Nekem az első császár lett ezért a másik kettő már programozott volt.

40.hétig befordulhat a baba,de ha mégsem akkor nagy valószínűséggel császároznak.Vagy ha nem jól fekszik a baba,ha anyukának van valamilyen betegsége.Igazából ezt a nőgyógyász dönti el.

2019. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35. het elott ertelme sincs nezni a fekveset.
2019. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem mindenképpen császározni kellett. Az orvos mondta, hogy két opció van, vagy megvárjuk míg magától indul és úgy lesz császár, vagy kinézünk egy napot, bebattyogok, beindítja ő a szülést, fájásokat és úgy lesz császár. Szerintem ez nagyrészt az orvostól és az indoktól is függ, hogy miért lenne császár.
2019. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Nálunk a programcsászárnál adnak egy időpontot,reggel be kell menni és még délelőtt megcsinálják.Nem indítják be a szülést.

2019. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig azt hittem függ a 32hetes uh-tól is hogy akkor hogy fekszik. Csütörtökön megyek uh-ra(32hetesre),de akkor még nem aggódom előre :) Eddig mindig medence végű volt.
2019. márc. 26. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok. Nekem az elso babanal volt csaszar mert nem indult be a szules es nem tagultam es mar zold volt a magzatviz. Most a 2. Babat varom mar most a legelejen mondta a vedono hogy elkepzelheto hogy csaszar lesz es hogy a 36uh majd kiderul. Hat attol meg kicsit messze vagyok.
2019. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
36hetesen is van uh?
2019. márc. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!