Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges hogy szülés után 4...

Lehetséges hogy szülés után 4 hónappal jelentkezik a szülés utáni depresszió?

Figyelt kérdés
Mostanában elég lehangolt, sírós és ingerült vagyok. :(
2019. márc. 27. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezhet az első évben bármikor.


De nem lehet, hogy csak kimerült vagy?

2019. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha még most is depibe esek( 7hónapja szültem)

Bár én depinek hivom, valószinuleg nem olyan sulyos, mert nehezebb napokon jön ram, van mikor 3 napig semmi bajom, sőt kicsattanok a boldogsagtol. Szoval gondolom nekem is a fáradtság. Te mibol gondolod hogy depresszios vagy? Sose vagy boldog? Miota tart ez?

2019. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) alapjában véve boldog vagyok és szeretek nevetni, de vannak napok, amiket nehezebben viselek, érzékenyebb vagyok. Depis sosem voltam eddig, hála Istennek mindig vidám ember voltam, vagyok a környezetem is így ismer. Remélem, hogy tényleg a fáradtság áll a háttérben. Most hogy jön a tavasz remélem több időt tudok majd a gyerekekkel is a szabadban tölteni. A nagyobbacska majdnem 3, még nem jár oviba. A férjem sokat dolgozik, segítségem pedig nincs. Bár ez nem is olyan nagy gond egyenlőre, inkább csak a társaság, a beszélgetés hiányzik. Bár a nagyobb gyerkőccel sokat beszélgetünk, de az ugye mégis csak más, mint egy felnőttel.
2019. márc. 27. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nekem még csak egy gyermekem van, de nekem sincs segítség. Engem ez nagyon zavar, hogy csak akkor van idöm barmire is, mikkr apuka itthon van. De ő is sokat dolgozik...

Én is örülök mikor kitudok kapcsolni, bár a gyerekkel megyek mindenhova, de ezzel nekem sincs bajom.( holnap iis megyünk egyik barátnőmhöz amíg apuka dolgozik :) ) Kellenek ilyen napok. De szerintem akkor te sem vagy depis, csak vannak nehezebb napok. :)

2019. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát már magam sem tudom mi a baj :( a férjemmel is az elmúlt napokban folyamatosan cívódunk. Ma már pl köszönés nélkül ment el dolgozni. Nem tudom mi tevő legyek. Jelenleg csak a két számomra gyönyörű gyerekem éltet. :( azt hiszem kicsit elfogytam. Remélem valahogy változik ez a dolog mert úgy érzem szépen lassan felőröl.
2019. márc. 28. 08:40
 6/6 anonim ***** válasza:
En depresszios lettem es meg most is tart. Van egy 16hos kislanyom. Az anyagiak miatt mar dolgozom. A parom ma is elhordott minden szemet feregnek. Nagyon szomoru es boldogtalan vagyok, mert nem szamithatok a szuleimre sem. Most gyujtom a penzem, hogy a kicsivel el tudjak indulni. Sajnos alberletbe, de ez van. En egeszsegben szeretnem felnevelni a kicsit es nem igy. A parommal semmit sem lehet megbeszelni. Azt vettem eszre, amiota megvan a kicsi elengedte magat. Reggelire nem eleg a piritos, szendvics villas reggeli kell. A gyerek elott eleg volt neki a szendvics is. Mellesleg nyeregben erzi magat, mert tudja nem szamithatok senkire sem. De 3l fogok menni innen,mert mar most egy roncs vagyok.
2019. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!