Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most vagyok ki írva szülni de...

Most vagyok ki írva szülni de egyenlőre semmi ennek ellenére befektettek?

Figyelt kérdés
Eddig egyàltalàn nem féltem a szüléstől ma viszont mikor voltam ctg n hallottam ahogy egy nő szül és komplikàció lépett fel nàla minden fàjàsnál esett a baba szívhangja és a dokik szaladgáltak hogy meg kell császàrozni a lànyt. Én ettől elèggé megijedtem és bepánikoltam hogy bàrmi baja lehet majd az èn babàmnak is.. ès a lány annyira üvöltött a fàjdalomtól és h altassák màr el nem bírja.. szóval megijesztett.. tényleg ennyire durva egy szülés úgy értem ennyire nagyon fàj....??
2019. ápr. 10. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is kiakadtam ezen a lépcsőzésen. Totalisan felesleges.
2019. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Melyik korhaz?


Pecsen megmondtak, h eszem agaba ne jusson lepcsozni!!!


Am en csak mondtam, hanem hanytam is vajudas alatt :P

2019. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fájdalomküszöbe
2019. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem én dobbantanék ebből a kórházból. A lépcsőzéstől megszülni nem lehet, a köldökzsinór viszont előre eshet. Az meg teljesen normális, hogy méhösszehúzódás (fájás) közben esik a baba szívhangja. Egyre jobban nyomja kifelé a méh, egyre kevesebb a hely, egyre kevesebb a levegő. Máshogy nem megy. Ezért pánikolni és császározni... a lány valószínűleg a tágulási szak végén volt. Olyankor "szokás" önkívületi állapotban császárért, altatásért könyörögni.
2019. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én napok óta vagyok a szuloszoban visszatartason, ezalatt sok baba született. A kegtobbjuknel semmi hang nem hallatszott ki, csak a szulesznok hangja, akik adtak az instrukciot.


Szetintem ne félj, hanem kedzitsd a testedet, és lelkileg is próbálj bele lazulni.

2019. ápr. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

Ez úgy hangzik, mintha Szegeden lennél😐

Ott ezt csinálják egy ideig. Aztán este lejönnek a szülő szobába az indítósok, kapják a branült meg az infúziót, hogy haladjanak.

Feküdtem a szülőszobai kórteremben jó pár hetet. Kb.mindent hallottam és láttam is.. . 0-24ben ordibáltak a nők. Nem tudom hol jártál eddig agyban, de igen, ez fáj. Nem is kicsit. Van aki jobban bírja, van aki kevésbé. De nem rózsaszínű lepkefing az tuti.

2019. ápr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem mondjuk úgy fájt, hogy nem tudtam magamból szavakat kipréselni, nemhogy így ordibáljak mindenfélét, én csak a fejemet tudtam rázni igent vagy nemet mutogatva vele. Bár lehet azért, mert nem akartam ordibálni. Annyit sikerült kipréselni, hogy adjanak fájdalomcsillapítót, de nem adtak.
2019. ápr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%

Legyél észnél, azért fektettek be mert indítani akarnak, az nekik sokkal egyszerűbb, de joguk nincs hozzá, nem vagy köteles engedni. Az indított szülés sokkal fájdalmasabb, mert a saját szervezetednél jobban senki nem tudja adagolni az oxitocint, illetve császárba is gyakrabban torkollik... Lépcsőzni sem lépcsőztethetnek, micsoda baromság ez?


Én biztos hazamennék, nyaljanak sót, a te terhességednek nem úgy kell véget érnie ahogyan nekik a legkényelmesebb. Majd bemész ha elindult a vajúdás. 42. hét előtt indokolatlan ez az egész.

2019. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Én péntekre voltam kiírva, utána hétfőn fektettek be. Napi 2 nst + áramlás. Csütörtökön spontán indult. Nekem nem volt ennyire durva, 4 óra hossza se volt. A komplikációktól ne félj, azért vannak ott az orvosok, ha baj van, közbelépnek.
2019. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Engem se a kiírt napon ültettek be, tudtam húzni pár napig. Nálam viszont volt indok, császározni kellett az első babánál, mert nem tágultam és a baba feje sem illeszkedett a szülőcsatornába. Abban a hitben voltam, hogy nyugodtan megszülhetem a második babát természetes úton. A dokim viszont csóválta a fejét. Nem értettem hisz a csapból is az folyik, hogy egy császár után simán lehet hüvelyi úton szülni. Mindenki mondogatta, hogy ne feküdjek be, de azért bennem volt a félelem, mi van ha baj lesz. A dokim kizárta a szülés indítást is, azt mondta félti a hegemet. Csak akkor szülhetek természetes úton, ha beindul magától. De nem indult, 40+3 napon hála az égnek program császárom volt megúszva a szövődményeket. A hegem el volt vékonyodva, azt mondta a dokim, már csak a szentlélek tartotta össze. A magzatburok olyan vékony volt, hogy látni lehetett a baba vízben úszkáló bőrdarabkáit. Nem sok választott el a bajtól. Nagy babám lett, 3750grammal született a múlt héten. Nyilván ez az én esetem, de ha neked nincs ilyen kórelőzményed nem értem miért fektettek be.
2019. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!