Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek szülës utän ugyanolyan...

Nektek szülës utän ugyanolyan volt a menstruàciôtok?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem ma jött meg elöször. Nem is ëreztem hogy meg fog jönni. Szülès elött az elsönap mindig nagyon görcsöltem, most meg csak ëpp hogy.
2019. máj. 1. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra már nem emlékszem, hogy mennyivel a szülés után volt még először, de arra igen, hogy abszolút nem éreztem semmit, csak azt hogy dől belőlem a vér. Majdnem egy évig teljesen összevissza jött meg, nem volt semmi rendszer és mivel erezni se ereztem semmit, nem egyszer kerultem kellemetlen helyzetbe... Így én fogamzásgátlót írattam fel emiatt
2019. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is eddig egyszer jött meg szülés óta. Sokkal elviselhetőbb volt és rövidebb ideig is tartott. Mennyiségre is kevesebb, pedig még a fogamzásgátlót se kezdtem újra szedni. Kíváncsi vagyok a következőre. Jó lenne ha így maradna.
2019. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sokkal enyhébb lett, szinte észrevehetetlen.
2019. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 héttel szülés után jött meg először. Azonnal rendszeres is lett, épp úgy mint azelőtt. Viszont dőlt belőlem a vér, nem úgy mint korábban. Bármennyire is vigyáztam többször is átáztam. Most 6 hónapos a fiam, és ebben a hónapban volt először normális mennyiség, mint régebben.
2019. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 hónappal szülés után jött meg.Én előtte nem görcsöltem ,nem kellett gyógyszert szednem.Most dől belőlem a vér és az első 2 nap nagyon rosszul vagyok bele.:(
2019. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 héttel jött meg szülés után. Legálabb is a doki szert az már az volt. Sokkal erősebb lett a vérzés.
2019. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8 hónapra jött meg. Az első brutál erős és fájdalmas volt,azt hittem,lepetézek...(császáros voltam amúgy)

De onnantól ugyan olyan volt sajnos,mint szülés előtt. 8 napos erős vérzés. Pedig reménykedtem,hogy csökken 1-2 napot,de nem :(((

2019. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19 honappal a szules utan jott meg. 6honapig osszevissza es hosszu volt.

Azutan beallt a jol megszokott 28napos ciklus 5 napos verzessel, pont mint szules elott, se nem fajdalmasabb, se nem tobb/kevesebb.

2019. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat 😊
2019. máj. 1. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!