Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaptál bármilyen fájdalom...

Kaptál bármilyen fájdalom csillapítást hüvelyi szülésnél?

Figyelt kérdés
Hol szültél?
2019. máj. 20. 18:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sote 1. Kérhettem volna epidurált, de azt csak 3 ujjnyiig lehet, és már 3,5 ujjnyival kerültem be a szülőszobára, szóval megszívtam.
2019. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kértem, nem is ajánlották. Egyetlen + beavatkozás történt, a 2. szülésnél kaptam oxit. Gyula
2019. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pecs. Epiduralt kaptam.
2019. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem kaptam. Szent Imre kórház, Budapest.
2019. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Pécs: epidurált kérhettem, és kértem is.
2019. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem kaptam, gyors szülés volt, ha akartam sem kaptam volna (egyébként nem is szerettem volna)

János kórház BP

2019. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nitrogén gázt kértem. Kérni lehetett volna epidurált is, 2 évvel ezelőtt...

Szeged.

2019. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Budapest, Bajcsyban szültem. Előre megbeszéltem még terhesgondozasnal a dokimmal hogy fogok kérni. Mikor bementunk magzatviz elfolyással akkor is mondtam az ügyeletes orvosnak hogy kérek. Húzták az időt, nem akarták beadni, mondván majd az orvosom fogja, de az orvosomat meg nem akarták értesíteni. Az orvosom kitolasra esett be, akkor meg már ugye minek. Szóval ennyit arról hogy előre megbeszeled és időben jelzed, még akkor sem biztos hogy kapsz. Szóval minden fájdalomcsillapítás nélkül csináltam végig. Pedig utólag is azt mondom ha még egyszer szülök szeretnék kérni (aztán vagy kapok vagy nem....). Ha van mód a fájdalom csillapítására akkor használjuk ki.
2019. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is kertem.

Bp, szt imre.

2019. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Kétszer szültem, az elsőnél 19 órát vajúdtam, az elején még nem kaphattam, hogy ne legyen fájásgyengeség, mire már kaphattam volna már túl voltam azon a tágulási szakaszon. Így nem volt fájdalomcsillapítás.

Másodiknál nem is kértem, ott jobban ment.

Harmadik még pocakban, meglátjuk :D


Szt. Imre, Bp

2019. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!