Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell tenni akkor, ha...

Mit kell tenni akkor, ha sietni kell a kórházba szülni, de nincs jogsim? Kell megbízható 0-24 taxis, vagy egy jó szomszéd?

Figyelt kérdés
Nincs jogsim, és ha így haladok, nem is lesz. Kapásból a jogsi árát szívesebben költöm családalapításra, inkább egy babakocsi és egy pelenkázó ágy 500000 pelenkával, mint egy KRESZ-vizsga ára.
2019. máj. 26. 20:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
Hivhatsz mentot.
2019. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
36%
Mentő.Barátnőmnek sincs kocsija, jogsija, férjének sincs. Ha beteg a gyerek is mentőt hívnak, ha szülni kellet is. A taxis nem szívesen megy ki, mert ha elfolyik a magzatvíz, fizetheted a takarítást, vagy ha a gyerek behányik...
2019. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Na, de pont a magzatvíz miatt sietni kell, a mentőben hogy lehet bízni? Ha összeesel az utcán, is 40 perc, míg kiér, kibír ennyit egy várandós?! Amúgy egy potenciális feleségjelöltnek, sőt, kettőnek is van kocsija, tehát csak sofőr kell bele. Csak a szülésnél lenne gond, mert ugye úgy mégsem lehet vezetni, de szülés után ha beteg a gyerek, ő tudná vinni, mert van jogsija.

Amúgy szülés után simán taxiztatnék, főleg télen, pl. betegség miatt. Mivel tudom, mennyibe kerül egy jogsi+autó+fenntartása, nem zavarnám, ha évente akár 10x is taxiznom kellene a gyerekkel, mert tudom, hogy jobban megéri.

2019. máj. 26. 20:48
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Milyen feleség jelölt? Pláne kettő?

Amúgy ezek a lehetőségek:

-mentőt hívsz

-taxit hívsz

-egyeztetsz egy szomszéddal/közelben lakó rokonnal/ ismerőssel akit bármikot ugraszthatsz

2019. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Szingli vagyok, és van két illető, akikkel randiznék. Mindketten szinglik. Sorrendem van, és a másodikat csak akkor választaná, ha az első visszautasít.
2019. máj. 26. 20:57
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Remélem mindkettő dob!
2019. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

Várj.. Van két lány akikkel randizol, de te már azon gondolkozol ki fogja bevinni a kórházba, ha terhes lesz valamelyik?? Heheh...

Szingli vagy de "feleségjelölt".. Hehehe


Én is remélem hogy két szék közül a padlóra esel inkább

2019. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
És terhes máris terhes mindettő? :D
2019. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%

Hölgyeim, íme a mai kor díszpéldánya: a férfi, aki már szingliként attól fo..ik, hogy hogyan viszi be szülni majdani feleségét.


Elárulok egy nagy titkot, komám: amikor bátyám és én születtünk, szüleimnek nem volt jogosítványa, sem autója. Mint általában az 1970-es években a legtöbb fiatal házaspárnak. Mégse az utcán születtünk meg, és másoknál sem volt ez jellemző.

Az akkori felnőttek valahogy meg tudták oldani a problémát. Ui. nem voltak olyan életképtelenek, mint te.

2019. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nem randizok egyikkel sem, még fel sem vettem velük a kapcsolatot, szex meg aztán pláne nem volt... köszönöm, hogy ilyen jóhiszeműek vagytok.

De mint írtam, nem is lesz páros randi, ha az első elfogad a randik után, a 2. az életben nem tudja meg, hogy közelítettem volna felé.

2019. máj. 26. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!