Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell tenni akkor, ha...

Mit kell tenni akkor, ha sietni kell a kórházba szülni, de nincs jogsim? Kell megbízható 0-24 taxis, vagy egy jó szomszéd?

Figyelt kérdés
Nincs jogsim, és ha így haladok, nem is lesz. Kapásból a jogsi árát szívesebben költöm családalapításra, inkább egy babakocsi és egy pelenkázó ágy 500000 pelenkával, mint egy KRESZ-vizsga ára.
2019. máj. 26. 20:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%

Akkor honnan veszed, hogy bármelyik is össze fog jönni?? Előbb talán randizni kéne, vagy hozzájuk szólni!

És van időd kényelmesen a jogsira is!

2019. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs garancia, hogy össze fog jönni, de a kérdés szempontjából mellékes az alaphelyzetem.
2019. máj. 26. 21:38
 13/34 anonim ***** válasza:
87%

Ááá, vicces vagy nagyon!

De hogy a kérdésedre válaszoljak: a szülés igazából nem olyan "rohamosan" történik (általában), mint a filmekben. A magzatvíz is csak folydogál, nem pedig ömlik, a fájások fokozatosan erősödnek. Simán kibírja az átlag nő a kórházig, mentőben, taxiban, autóban. Ha meg rohamos szülés van, jobb is a mentő, mint az autód.

De szerintem a jogsi hasznos a mai világban, ha már ennyire gyerekvállalásnál tartunk, akkor gyerekkel nagy előny, ha mindkét szülőnek van.

2019. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
95%
Hát b..szkikám, így nemhogy szex, de még találka se lesz:D
2019. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%

Frusztrál, hogy nincs jogsid?

Csak emiatt nem kell csinálni. Taxit szoktak hívni általában, nyilván magaalá tesz az asszony egy törcsit, de az sem biztos, hogy elfolyik a vize. Lehet, hogy már rég a korházban lesz, mert túlhordja a gyereket. Ha otthon indulna be a mentő is bevisz, ha nincs taxi éjjel.

2019. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%
13/15-ös válaszoló: de bizony ömlik a magzatvíz! Nekem elpukkant a burok èjfélkor,az egész hálószoba elázott! Az ágy,a szőnyeg,minden! Ömlött belőlem,mint a kinyitott csapból.
2019. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
#15: Nem frusztrál, főleg, ha tényleg nem kell.
2019. máj. 26. 22:33
 18/34 A kérdező kommentje:
#14: olyan élethelyzetben vagyok, hogy nem tudok randizni, de ősztől talán már sikerülni fog. És ha jól veszem le, az első randialany is hasonlóan gondolkodik, hogy benne van a korban, ezért csak nem lesz jobb ötlete, mint engem választani, mert akkor már megtette volna.
2019. máj. 26. 22:40
 19/34 anonim ***** válasza:
94%
Ez a szép szerelem emberek:D
2019. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Te a tipikus creepy pasi vagy aki ha randizni akarna velem, mobilszámot és lakhelyet, munkahelyet változtatnék. Huh nagyon fura fickó vagy....én félnék tőled hogy nem vagy százas.
2019. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!