Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell tenni akkor, ha...

Mit kell tenni akkor, ha sietni kell a kórházba szülni, de nincs jogsim? Kell megbízható 0-24 taxis, vagy egy jó szomszéd?

Figyelt kérdés
Nincs jogsim, és ha így haladok, nem is lesz. Kapásból a jogsi árát szívesebben költöm családalapításra, inkább egy babakocsi és egy pelenkázó ágy 500000 pelenkával, mint egy KRESZ-vizsga ára.
2019. máj. 26. 20:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ha az a no kicsit is erdekes, es nem hajtja el a ferfiakat, akkor oszig randira fogja hivni mas. Amibol persze nem kovetkezik, hogy egyutt is maradnak.

Altalaban veve egy ertekes nore csapj le, mert elviszi mas. Nekem ez a tapasztalatom.

2019. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Javasolnék erre az oldalra kamuszűrő munkatársakat,én szívesen elvállalom.
2019. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
#32: mi a kamu, hogy nem várunk gyereket? Ezt már beismertem korábban. De ha leendő szülő sem kérdezhet, akkor nagy baj van.
2019. máj. 27. 11:17
 34/34 A kérdező kommentje:
#31: az értékes nőt már lekéstem, azóta a 2. gyerekét várja. Így jártam. Egy életre bánni fogom.
2019. máj. 27. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!