Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell tenni akkor, ha...

Mit kell tenni akkor, ha sietni kell a kórházba szülni, de nincs jogsim? Kell megbízható 0-24 taxis, vagy egy jó szomszéd?

Figyelt kérdés
Nincs jogsim, és ha így haladok, nem is lesz. Kapásból a jogsi árát szívesebben költöm családalapításra, inkább egy babakocsi és egy pelenkázó ágy 500000 pelenkával, mint egy KRESZ-vizsga ára.
2019. máj. 26. 20:29
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
#20: egy csaj instáról pont olyan környéken lakik, hogy megismertem pár képéről, és szerencsémre azon az utcán mentem be Street View-ban, ahol a lakása van. Ugyanis úgy fényképezkedik, hogy a teraszon állva látszik a háttérben a szomszédos épület, amit előzetesen máshova lőttem, de a környező képek kisegítettek. Így kiderült, hogy 1 km-re lakik tőlem! Hiába írtam neki, hogy legalább privátra állítsa az instát, el se olvasta, remélem, a következő felfedező férfiállat ugyanolyan kedves lesz vele, mint én, és nem él vissza az információval. Miattam felesleges lakhelyet változtatni, ártalmatlan vagyok.
2019. máj. 26. 23:15
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, ez aztán az igazán előralátó apajelölt...
2019. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Na, igen, ha a lányom olyan okos lesz, hogy nyilvános instagramon mutogatja a lakcímét, akkor persze, hogy fogok neki szólni, hogy legalább állítsa privátba.
2019. máj. 26. 23:49
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy fiam!
2019. máj. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

#18: "... olyan élethelyzetben vagyok, hogy nem tudok randizni, de ősztől talán már sikerülni fog. És ha jól veszem le, az első randialany is hasonlóan gondolkodik..."


Te azt hiszed, hogy aki valóban párt keres, az hajlandó őszig várni az első randevúra?????

Nagyon el vagy tájolódva....

2019. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Miért van az az érzésem, hogy ez kamu?
2019. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
#25: rám gondolsz, vagy a nőre?
2019. máj. 27. 09:28
 28/34 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy ez a no vagy nem fog varni rad oszig, vagy valojaban nem akar tarsat maganak.
2019. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
70%

A szülés szerintem másodlagos, mert ha csak a terhességet veszem alapul, akkor is millió dolog előfordulhat amikor jól jön a kocsi. Én pl a terhesség elején vészes hányással küzdöttem, hetekig napi kb 20 alkalommal hánytam, se tömegközlekedéssel, se taxival nem lett volna szerencsés dokihoz vagy kórházba járogatni. Miután elmúltak a hányások is folyamatosan gyenge voltam, szédültem, ájuldoztam és orvoshoz is szinte hetente kellett mennem vagy miattam, vagy a baba miatt. Ez taxival rohadtul nem érte volna meg. És akkor a baba amúgy még bent van, de nem 100%-ig egészséges, ezt már most tudjuk, így vele is sokszor kell majd orvoshoz mennünk a születés utáni pár hónapban, amit szintén nem egy vadidegen taxiban intéznék egy újszülöttel. És még lehetne sorolni.

Ezek csak a babavárás és szülés körüli tényezők, de nekem pl a 90 éves nagymamám is nagyon hálás volt, mikor rosszul lett és nem kellett fél napot várnia a mentőre vagy a betegszállítóra, hogy bevigye a kórházba ami a vége felé sajnos nagyon sokszor előfordult...

Mindenki döntse el maga, hogy mire van szüksége, mik az igényei, de szerintem nem hátrány ha valakinek van jogosítványa és autója, szóval nem kéne így élből lefikázni az egészet.

2019. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
#28: még nem tudja, hogy fel fogom keresni, elhívom randizni, ha nemet mond, hát így jártam. Csak közben folyamatosan arról posztol, hogy ő várja az igazit, majd jönni fog, nem parázik rajta. Na, akkor én leszek az, és ha majd én se, akkor megkérdezem, hogy ne haragudj, de kire vársz, ha itt vagyok? Miért kelleted magad? Sajnáltatod magad? Na, de reméljük, erre nem kerül sor.
2019. máj. 27. 10:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!