Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bármilyen jó és rossz tapaszta...

Bármilyen jó és rossz tapasztalat, tanács programozott császárnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hét múlva lesz programozott császárom. Minden tapasztalatot meghalgatnák és minden tanácsot megköszönnék. 😊
2019. máj. 30. 07:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Érzéstelenitve leszek, nsm altatnak. En is úgy hallottam, hogy rosszabb annak akit altatnak. Kavarognak a gondolatok a fejemben, mindig mashogy érzek. Most éppen nagyon is várom, hogy végre ott tartsak és legyek már túl a császáron de tudom, hogy elötte meg nagyon is be leszek parázva és félni fogok. Nem is tudom mitől tartok jobban, talán attól félek, hogy mivan ha nem jól érzéstelenítenek és érezni fogok mindent, ettől jobban tartok mint az utána lévő napoktól és felépüléstől...
2019. máj. 30. 22:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól fognak érzésteleniteni. Ez az éreztem mindent mert nem hatott netto baromság. Érzel rángatást, de nem fájdalmat. Ha nem müködne az érzéstelenîtés valóban és szikével beléd vágnának jó eséllyel olyan sokkot kapnál, hogy azonnal elájulnál... Amúgy pcs-m volt. Sem a mütét sem a lábadozás nem volt borzalmas. Minden rendben volt, veled is rendben lesz :) csak pozitivan ;)
2019. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én vittem magammal egy méretben megfelelő, magas derekú gumírozott rugalmas bugyit, amit a rendes bugyira húztam fel. Biztonságérzetet adott, úgy éreztem, "összetart". Kapcsok voltak a sebemben és egy nagyobb ragtapasz, egyszerűen féltem, lehet, hogy alaptalanul, hogy szétnyílik. Ez a bugyi valahogy komfort érzetet adott, jobban tudtam mozogni is és a kicsit is ellátni. A jó tapasztalat az volt, hogy a műtétből semmit sem éreztem, a rossz az, hogy utána nagyon fájt, de csak mozgásnál. Viszont mozogni kellett a gyógyulás miatt. Öt-hat nap után éreztem, hogy lényegesen jobb, és két hét után már klasszisokkal jobb volt, de a teljes gyógyulás egy hónap, hat hét.
2019. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is pont most gondolkodtam, hogy holnap elmegyek venni ilyen haskötőt, valami tépőzárasat amit könnyen feltudok rakni meg levenni magamról. Hátha az egy picit megtartja majd a hasam és könnyebben tudok majd mozogni.
2019. jún. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!