Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden akik mostanában...

Szegeden akik mostanában szültetek mennyit fizettetek programozott császárért a fogadott orvosotoknak?

Figyelt kérdés
Rákérdeztem már a dokimnál de nem mondott konkrétan összeget ezért érdekelne, hogy mennyit illik?

2019. jún. 3. 11:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Szeged?? És kedves?? Nekem is volt Szegeden kedves, figyelmes, minden nap meglátogató orvosom, aki aztán bszott bejönni a szülésre! Úgyhogy sokat nem törtem a fejem a mennyit adjak kérdésen!
2019. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%

7es, oké, de akkor ne legyen baj ha nem az általad választott doki szüleszt meg, hanem aki épp bent van.

Aki nem akar adni ne adjon, ő dolga, de ne szóljátok le azt akinek fontos a biztonság és ezért inkább fizet. Gondolom te se akarsz ingyen bemenni dolgozni hétvégén vagy szabadnapon ha amúgy nem vagy beosztva ugye? Magánrendelésen a vizsgálatért fizetsz, szülés után a szülésért...


Kérdező, általában a magánrendelés összegének tízszeresét szokták kapni, mi 140 ezret adtunk így, igaz nem Szegeden.

2019. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
Hát, Szegeden egynémely főfőfszfejnek a magánrendelése is 15-20ezer...
2019. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
13as és ez neked miért fáj? Ha valaki megfizeti akkor tegye, neked nem kell. Lehet járni TB alapon is, és egy fillérbe se kerül. Ha meg valaki százezreket is szívesen kifizet az meg az ő dolga. Szerencsére mindenki választhat.
2019. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki képes volt felfogni a kérdést és érdemleges választ adott! :)
2019. jún. 3. 16:57
 16/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem fáj,honnan veszed, hogy fáj??😃

csak azért egy 20ezres magánrendelés 10xsét fizetni szülésért igencsak aránytalan!

2019. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
Neked lehet aránytalan, én simán kifizetem. Nem vagyunk egyformák. Nekem megéri, akinek nem ,az megy TB alapon.
2019. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Vagy keres olyat, aki nincs elszállva magától🤣
2019. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

5 eve szultem, progi csaszar volt, 40-et kapott. 20 perc volt az egesz. Raadaasul muszakban volt. Osszeget nekem se mondott amugy.

2 eve gyurunk a tesora, igy mar nem keves penzt hagytam nala ujra. A kovetkezonel is hasonloan kap majd, max 50-et, ha egyszer sikerul ujra tehere esnem. Azota is kedves velem, segitokesz.

2019. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
2 éve 120ezret, mert problémás terhességem volt... a szülést indítani kellett, hogy el tudják látni a babám a koraszülött intenzíven. Császár lett a vége azért adtunk neki ennyit. És reggeltől estig. műszakban volt miattunk....
2019. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!