Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden akik mostanában...

Szegeden akik mostanában szültetek mennyit fizettetek programozott császárért a fogadott orvosotoknak?

Figyelt kérdés
Rákérdeztem már a dokimnál de nem mondott konkrétan összeget ezért érdekelne, hogy mennyit illik?

2019. jún. 3. 11:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

Igaz nem Szeged, hanem Bp, idén február.

50.000 ft-ot adtam a főorvos úrnak.

Nem mondott magától semmit a 9 hónap alatt , én meg nem kérdeztem rá.

Ha sima szülés lett volna éjjel 2kor többet adok, de egy programcsászár hétfő délelőtt 10-től 40 perc, úgy gondoltam 50.000 is elég lesz.

Varratszedésen adtuk oda.

6 hetes kontrollon is normális volt, mondta hogy bármi van keressem stb. Nem tűnt elégedetlennek.

A kismamák egymásr hergelik ezzel a rendelés 10*ese meg 200 ezer meg ilyenek. Nekem is volt aki mondta, hogy Pesten 200 alatt nem adnak dokinak.. Hát eszem ágában nem volt ennyit adni

2019. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem fél éve volt császárom igaz nem programozott. Hétfőn befektetek kaptam tágítot hogy hátha sikerül természetesen a szülés a dokim pont szabadságon volt azon a héten. Hétfőn este bejött 5percre felrakni a tágítot kedden reggel bejött hogy hátha tágultam semmi nem történt. Szerdán újabb kör, de nem történt semmi, így csütörtökön megcsászározott. Olyan gyönyörűen összevart hogy szinte nem is látszódik. Végig kísérte a terhességem. Magánrendelésre jártam 10 ezret fizettem havonta. A 6hetes kontrollon 40ezret adtam, de nem akarta elfogadni a borítékot így leraktam az asztalra és elköszöntem.
2019. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én Kecskeméten szültem, első császárom után 60 000-et adtunk 3 éve, második pár hete programcsászár volt 100 000-et kapott tőlünk a doki.
2019. jún. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen válaszok : miért kell a szülésért külön fizetni ;) gondolom itt mindenki bemegy ingyen dolgozni valahova akár éjjel vagy karácsonykor is 6-12 órát. Vagy a munkabérének egy részét nem számolja fel. Pl valaki autoszerelö akkor szerelési dijat nem számit, elég az h hozott hasznot az alkatrész, amit drágábban ad tovább ;););) amúgy Budapest pcs 130.000 ft / megérte ;)
2019. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!