Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gombával szülni mennyire...

Gombával szülni mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

A héten volt a kenetvétel a streptococcus-ra, ami negatív lett, viszont kimutattak "candida albicans" gombát. Az orvos azt mondta ha nincs tünet, nem lehet akkora a baj... Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?Nem viszket, nem ég, néha picit van bővebb folyás és ennyi.

Szült valaki így?

Előre is köszönöm a segítséget


2019. jún. 20. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Semennyire nem veszélyes. Bár Canestent vagy Gynoxint simán használhatsz a terhesség alatt...
2019. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Sokan szülnek így. Nem véletlen, hogy természetes szülés esetén protokoll szerint minden baba kap szemcseppet, hogy ne fertőződjön be.

Én mondjuk ha már papír is van róla, akkor csinálnék legalább egy ph helyreállítós kezelést, amit terhesség alatt is lehet.

2019. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Kifelé jövet a baba összeszedi a hüvelyedben lévő jó és rossz bacikat is.Nem gondolom,hogy hogy a gomba jót tenne neki,de ha a dokid azt mondja ne aggódj,akkor ő biztos jobban tudja
2019. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
En kaptam rá kúpot és mivel közel volt a szülés antibiotikumot is, program császárom volt, így még akkor is kaptam illetve baba is.
2019. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Nyilván nem a gomba miatt kaptál antibiotikumot, ugyanis a gombára az nem hat. Azért kapták, mert császármetszésnél alapból adnak a műtét miatt profilaktikusan. Akár volt valami a hüvelyedben, akár nem.
2019. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de én sem éreztem. Mindenesetre vettem Canesten kúpot és utána lactofeel-t használtam.
2019. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!