Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki már szült korábban:...

Aki már szült korábban: szülés (vajúdás) közben tényleg van egy pont, amikor minden gátlás megszűnik, és nem zavar a meztelenség, a kitárulkozottság?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van, legalábbis nàlam volt mindkétszer. Egyàltalàn nem érdekelt ki van ott, ki làtja, hogy néz ki
2019. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen, van. Illetve úgy mondanám, hogy mással vagy elfoglalva, illetve a fájások intenzitása miatt nem a szégyenlősség stb jut az eszedbe. Mondjuk amikor már vannak fájások, de még tudsz beszélni, beszélgetni is, akkor is úgy van, hogy nem vagy szégyenlős, vagy hogy mondjam. Pl nem olyan, mint amikor sima nőgyógy.vizsgálatra mész.
2019. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz gátlással szülni, nőgyógyásznál mindig próbáltam tudatosan levetkőzni a gátlásaimat, és olyan orvost választani akinek a szemében láttam hogy orvosként néz rám.

Máshogy nem lehet. Annyit jártam előtte már a dokimhoz, hogy gyakorlatilag nem izgatott mit lát mit nem.

Levetkoztem a tudatot hogy esetleg baleset is lehet, úgy voltam vele nem én lennék az első. Azért örülök hogy nem volt baleset.


Én nem voltam teljesen meztelenül. Egy sportmelltarto volt rajtam. Eleinte könnyű haloingben terveztem, de nagyon meleg volt így levettem.

Mikor varrtak bejott a fogadott dokimhoz az ügyeletes orvos úgyhogy ő is látott mindent. Egyébként szemérmes vagyok de muszáj volt levetkőzni ezt, hogy ne érezzem rosszul magam. Úgy voltam vele látott már cifrabbat is...


Vajúdás alatt van olyan hogy mindent es mindenkit kizárunk es magunkba fordulva vajudunk a fajdalmunkban. De kitarulkozni már előtte is ki kell

2019. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
13 órát vajúdtam, akkor még azért igazgattam a kórházi semmit se takaró hálóinget, meg zavartak az emberek. De mikor jöttek a tolófájások és azt hittem mindjárt meghalok, na ott szem becsuk, fájásra meg dokira koncentrál és még ma is azt mondom, hogy felőlem az egész város átsétálhatott volna a szülőszobán bámészkodva, az sem érdekelt volna.
2019. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen



Amikor egyik pillanatról a másikra 12 ember lett benn az életünkért küzdve, akkor valahogy nem érdekelt, hogy mit látnak...

2019. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg.

Csak az érdekelt, hogy legyen már vége

2019. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg így van. Ez volt a legkisebb gondom és a legutolsó gondolatom.
2019. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan, sőt én bizonyos értelemben úgy is maradtam. Utána nem izgatott, ha vki bejött a kórterembe miközben szoptattam vagy hogy tiszta tej volt harmad napra a pólóm. A férjem előtt is megszűnt a legapróbb szemérmességem is.
2019. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!