Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak?! Menjek vagy...

Szekerka85 kérdése:

Mit csináljak?! Menjek vagy maradjak?! Negyedik babámat várom,41+6 napos vagyok kevés a magzatvizem, nyitott a méhszájam és 4 ujjnyira ki vagyok tágulva, fájás nincs egy sem de még csak jóslók sem.

Figyelt kérdés
Az orvosom péntekig meg sem vizsgál. Kicsit félek hogy mi lesz ennek a vége semmi látható jel nincs arra hogy ki akarna bújni.
2019. júl. 17. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és még annyi: pont a szülésorvosnak kellene tudnia, hogy minden szülés másképp zajlik. Kizártnak tartom, hogy kevés magzatvízzel, 4 ujjnyira nyitottan téged simán hazaküldött. Főleg úgy, hogy azt írtad, péntekig meg sem vizsgál. Tudnék mesélni, mennyire gyorsan beindulnak az események. Ezért aggódtam érted. Egyébként innentől kezdve már csak azt kívánom, hogy egészséges babád szülessen, és lehetőleg ne otthon, vagy autóban, mentőben.
2019. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem elfelejtve, hogy nem a 39. Héten vagy....
2019. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem 4 cm- t akart írni a kérdező. Az 2 ujjnyi, azzal hazaengedhetik. Bár a tetminustúllépése miatt érdekes. Ja, hogy van választott orvosa, aki nem elérhető? Na EZÉRT szülök ügyeletben.
2019. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi uhjság veled azóta?
2019. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2023. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!