Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogyan toltottetek az...

Ti hogyan toltottetek az utolso napokat/heteket szules elott?

Figyelt kérdés
Most toltom a 39. hetet es a babam nem mutat semmi jelet, hogy ki akarna bujni. Nagyon jol erzi magat odabenn:) A ferjem is kivett 2 het szabit es jelenleg itthon ulunk kettecsken es csak varunk es varunk... Strandra mar felek elindulni, bar a heten ismet 38-40° lesz, a babaszoba kesz van, ruhacskak is kimosva, kivasalva, tehat minden keszen all! Igy engem, vagyis minket kozben megol az unalom :/ A legnagyobb valtozatossag az, hogy eppen mit fozzek aznap, melyik hazreszt takaritsam ki mar szazadszorra, vagy egy kor seta a kornyeken :(

2019. júl. 22. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Használati utasítás írása mosógéphez, bármihez. :)
2019. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Töltsd fel a fagyasztót kajával, hogy vsak melegíteni kelljen,esetleg köretet főzni. Nálam ez nem volt opció, mert ~3 héttel hamarabb született a baba, így nem értem a teendőim végére.
2019. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 piroska és a farkas ***** válasza:
Én 3 nap múlva lépek a 39. hétbe, hàt a mai napot gyökérkezeléssel töltöttem, és - mert miért ne - most durrant be a bölcsességfogam, amit vagy bevàllalnak vagy nem a szülés előtt..egy élmény.. Ha tehetném, kettesben töltött programokra mennék a férjemmel, kiàllítàs, mozi, stb, de nem tehetem, mert ő màr a 3. babànk, és még a nagyok is kicsik,a férjem most szabin van, rengeteget van velük, h én nyugodtan tudjak pihenni, rendezgetni a babadolgokat, màr amikor nem lüktet a fejem. Egyébként a szabit neki is hónapokkal előre le kellett adnia, mi is a kiírt dàtumot céloztuk be a szabi közepének, de ugye szülés utàn az 5 nap apaszabi is ott van még.
2019. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Betöltöttem a 40. hetet. Főzök, mosok, takarítok, mint egy lajhár olyan tempóban. Este a párommal sétálunk, fagyizunk, ilyesmi. Ja és sokat alszok. Rengeteget. :)
2019. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sepregettem a faleveleket, ősz volt, filmet néztem, aludtam, nst-re jártam, vásárolgattam, húgomnál voltam, csavarogtam, kismama klubba jártam, füvet vetettem a férjemmel, kertet rendeztünk, 4 nappal szülés előtt szülinapi grillpartyt tartottunk.
2019. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!