Mi baja leheta babamnak?

Figyelt kérdés
4.hetet tölti a kisfiam, kezdetben anyatejes volt, majd ki kellett egészíteni tápszerrel. Ugyanazt a tápszert használjuk. Az elmúlt 2 napban cataflamot szedek, így nem szoptattam, csak tápszert evett (Milumil HA) . Annyit változtattam, hogy 90-hez nem 2 hanem 3 kanál tápszert adok. (Azert kellett neki 2 kanál csak, mert 35 hetes korababa. Ma reggel alvad vér volt a székletében, egyből hívtam a gyerekorvost aki speciális tápszert írt fel neki. Kérdésem az, hogy a baba nem most evett először ilyen tápszert, 2 hete eszi csak eddig felesbe anyatejjel. Lehet hogy a megemelt adag illetve hogy csak ezt eszik allergiát váltott ki? Úgy tudom hogy a HA tápszerek nem válthatnak ki allergiát. Sokat is pukizik és sokat sír (ha nincs kézben). Mi lehet a baja. Fiatal kezdő anyuka vagyok és még elvileg meg sem kellett volna születnie, kicsit parazok

2019. nov. 27. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvost kerdezd illetve a vedonot. De egyebkent nemhiszem hogy a tapszernek barmi koze lenne hozza
2019. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A milumil ha tejalapú tápszer. Egyes babáknak hasfájást okoz, ezért pukizik, sírdogál. Mivel töményebben adtad, jobban megviselte az emésztését. Tejmentesre kéne állítani, mondjuk pregominra, vagy ha az sem jó, akkor neocate-re. Bár írtad, hogy az orvos lecserélte, de nem mondtad, hogy mire.
2019. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pregominra cseréltük
2019. nov. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!