Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Frissen forraltok vizet a...

Frissen forraltok vizet a tápszerhez?

Figyelt kérdés
Sajnos pótolnom kell, fel is forraltam több adag vizet, erre olvasom, hogy amit már felforraltunk vizet, nem szabad újramelegíteni. Ti hogy csináljátok a tápszer készítést?
2020. jan. 24. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szentkirályi mentes víz, ami adható babáknak forralás nélkül. Rá is van írva. :)
2020. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de felbontás után 24 órával azt is forralni kell😔
2020. jan. 24. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden napra van lehűtött forralt víz, ahhoz szoktam mindig frissen forraltat önteni, hogy megfelelő hőmérsékletű legyen.

Minimumig töltöm vízzel a forralót, a szükséges mennyiséget hozzáöntöm a hideg forralt vízhez, és kész. A maradékot meg általában felhasználom teához, ha nem, akkor kiöntöm.

2020. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felforralom amikor kell csinalni tapszert. Es ha tul meleg rakok hozza egy nagyon keves (hideg csapvizet) hogy ne tuzforro legyen. Megbotrankoztato :D
2020. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó:ha teszel hozzá csapvizet, akkor a többit miért forralod fel? Neked az csak felesleges időhúzás :)))
2020. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én minden este felforralok 1,5 l vizet, az kihűl és másnap abból csinálom neki a tápszert. 30ml felmelegítek belőle, beleteszek 5 kanál tápszert, ellögybölöm és felöntöm még 120ml vízzel. A kicsim csak hidegen hajlandó meginni a tápit🙂
2020. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggel és este forralok vizet, az megy a termoszba. Babavízzel keverem, hogy megfelelő legyen a hőmérséklete.
2020. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha abszolut frissen es gyorsan akarod csinálni, akkor van ehhez egy készüléket. A felforralt vizet atfolyatod rajta, és 40 fokosan jon ki. Beleteszed a port, kevergeted, addigra pont tökéletes lesz.
2020. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 L..Eszter ***** válasza:
Én a babavizet beteszem 30másodpercre a mikróba bele a tápszer és kész. Ebben feloldódik a tápszer tökéletesen és a babámnak is megfelelő a hőmérséklete. Kb egy perc alatt kész. Én nekem azt mondta a védőnő hogy a baba vizet 24 óra után hűtőszekrénybe kell tenni. De el is fogy egy üveg másfél nap alatt. Annyi idő alatt nem lesz baja szerintem.
2020. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!