Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tudnátok ajánlani jó minőségű...

Tudnátok ajánlani jó minőségű tápszereket 1800 Ft alatt?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, mielőtt valaki lehurrogna,hogy speciális okok miatt eddig 5000ft feletti tápszert ettek(ikrek),de mivel nincs már probléma így tudnánk váltani, viszont a házi gyermekorvosunk nem akar újabbat kiírni már így olyat keresnénk,amit meg lehet venni a boltban és 1700 körül van. Igen sajnos spórolni szeretnénk rajta,mivel eddig havonta egy óriási összeg ment el a speciális tápszerre és inkább azt a pénzt ugyanúgy a gyerekekre,de másba fektetnénk. 1-es tápszert keresek. Köszönöm a normális válaszokat!
2020. jan. 26. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A Rossmann-os Babydream nekünk bevált. 1700-2000 körül van azt hiszem. A gyerek szereti.
2020. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Most olcsót vagy jó minőségűt szeretnél?
2020. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Babylove jo minőség. Humana, Hipp ezek sem.rosszak.

Főleg s hipp akikről tudom, hogy a termékeik nagyon szigorú minőségellenőrzésen mennek keresztül.Bár lehet 2000 körül van egy doboz ezt nem tudom.

2020. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Humana baby fit receptre 650,

recept nélkül 1300 Gyógyszertárba

Jo szerintem nagyon.

2020. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lactogent ette a lányom, receptre nem volt 1000ft így recept nélkül sem hiszem, hogy drága lenne
2020. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Recept nelkul draga a lactogen. Azt en is akartam irni de mivel azt irtad olyat irjunk amit recept nelkul is lehet es olcso ezert nem irtam. Receptel 950, anélkül 2699 ft
2020. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De miert nem írja ki a doki? Nem éri meg dokit váltani, olyan hoz menni aki felírja?

Ha 1es tapszer kell, akkor meg minik, ezért nem ertem miert nem írja fel

2020. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos a humana nem jön be,mert nem szeretik a banánt. Szerintem a Beba optipro lesz,amit kipróbálunk. 2000ft körül van.
2020. jan. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!