Melyik tápszer finom?

Figyelt kérdés
8 hónaposomnak kell speciális tápszer, tejfehérje allergia gyanúja miatt. Kicsit kevesebb már a tejem és nagyon válogatós, pépet sem eszik-iszik rendesen. Azt olvastam, hogy ezek mind kesernyések és félek, hogy nem fogadja el. Az orvos a Milumilt javasolta. Van esetleg más, ami speciális és finomabb?

2020. szept. 3. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nincs.

Menteset csak is szakorvos tehát gasztroenterológus írhat fel, akkor 90 % támogatásra javaslatra kapod.

A pregomint 400g és nagyjából 3800 ft javaslatra ugye csak 380.

Van a Neocate ez teljes áron 10000 ft szintén 450g.

1 évig neocatet itta lányom. 1 éves kor felett viszont a junior italát nem volt hajlandó elfogadni így fél évig pregomintezett azt is immel ámmal.

Ellenben ha nem vízzel hanem kókusztejjel csináltam jobbam csúszott.

Ezekkel csak annyi a baj, hogy rost mentesek és szorulást tud okozni.

2020. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ami finom az nem tejmentes. A pregomint a lányomnak is felírták, pedig egyáltalán nem érzékeny a tejre, miután kihányta a pregomin-t, adtam neki simát, soha semmi gondja nem volt tőle, 1 éves kor felett vaniliás, milupa tejitalt kap, az tényleg finom, az is tápszer.
2020. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!