Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A kicsinek biztos adni fognak...

A kicsinek biztos adni fognak enni a kórházba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Attól félek szülés után nem lesz majd tejem, sok helyen olvastam hogy addig amíg nem indul be nem adnak a kicsinek enni, csak cukros vizet meg teát. vagy ez kórház függő?

Érdemes lenne a kórházba vinnem tápszert, csak a biztonság kedvéért? Nekem ez olyan nagy félelmem hogy neadjisten nem lesz tejem és ehezni fog

Szentesen fogok szülni, esetleg szült ott valaki mostanában? Ott hogy megy?



2021. júl. 30. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Ne vigyèl magaddal tàpszert. A cukros vìz, meg a sima vìz is àrt a babànak, örülj ha nem adnak.

Ha lassan indul be a tejed, akkor kerhetsz olyan anyàtòl, akinek sok van, par kanàl tej màr kisegìt. Az ùjszülöttelknek pici a gyomruk, ès tartalèkkal születnek.

2021. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Màrmint anyatejet kerjèl
2021. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Tápszert adtak neki, van ott is tápszer, nem hagyják éhezni.
2021. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyan Pécsett szültem, császár lett végül.Csak hazaérés után lett rendesen tejem, addig kérhettem tápszert, nem volt ebből baj.
2021. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Fujj, dehogy kérj kölcsön anyatejet más anyukától, milyen hülye ötlet már ez...

A babáknak egy cseresznyényi a gyomruk. Ha keveset is, de tudod szoptatni nem lesz semmi baja. Ha pedig tényleg nem eszik semmit napokig, észre fogják venni, és adnak neki tápot, nyugi. De ha lehet, táppal tömítés előtt megpróbálják kivárni, hogy beinduljon a szoptatás.

2021. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy fog éhezni. Sok kórház kap anyatejet az ilyenek miatt,bár sajnoy hamar kifogynak,de adnak neki tápszert
2021. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam :)
2021. júl. 30. 12:19
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Aki ilyet mond hogy mástól kérjen tejet az normális???

Ennyire nem rossz a tápszer azért...

Egyébként a legtöbb kórházban jól kezelik a témát, de van ahol nagyon nem hiszik el hogy attol hogy a többség tud szoptatni van egy kisebbség aki nem...

2021. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kérzem 2 nap után kaptunk tápszert. Itthon 5-6.napnindult be a tejem
2021. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk adtak vizet, és adjanak is inkább, nem árt és besárgulni sem fog

Én határozottan megkertem őket hogy más anyatejet ne adjanak, mert nem kell bagos cigányok teje.

Inkább tápszer. Szükség is volt rá. Soha nem szopott mérhető mennyiséget a gyerekem.

2021. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!