Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A kicsinek biztos adni fognak...

A kicsinek biztos adni fognak enni a kórházba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Attól félek szülés után nem lesz majd tejem, sok helyen olvastam hogy addig amíg nem indul be nem adnak a kicsinek enni, csak cukros vizet meg teát. vagy ez kórház függő?

Érdemes lenne a kórházba vinnem tápszert, csak a biztonság kedvéért? Nekem ez olyan nagy félelmem hogy neadjisten nem lesz tejem és ehezni fog

Szentesen fogok szülni, esetleg szült ott valaki mostanában? Ott hogy megy?



2021. júl. 30. 11:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tölteni eleve egy papirt, amin pl rajta van, hogy ha nem eszik a gyerek megfelelő mennyiséget, akkor akarod e hogy pótolják. Ha akarod, mit szeretnél, saját lefejt tejet, összegyűjtött lefejt tejet vagy tápszert.
2021. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
10-es ugyan hogy kapott volna "bagós cigány anyatejet"? Komolyan érdekel, hogy honnan szülted ezt a baromságot.
2021. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán nem adtak tápszert,hiába sírtam,hogy éhes a gyerek,pedig 24/24-ben mellen volt. Császároztak,5-6 nap után indult be a tejem,azóta is szoptatok,11 hónapja. De a kórhàz megvarta,míg végül 3 nap után 400 gr-mot fogyott és besárgult a fiam. Emiatt kékfény és tápszerpótlas volt és bent tartottak egy hétig.
2021. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Te bolond vagy 10es.

Tejadóról hallottál már? Mert azok közt te nem találsz bagóst ...

2021. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%

13-as na emiatt vagyok én is nagyon dühös. Második gyerekemnel konkrétan ki kellett kelnem magamból hogy elhiggyek hogy nem szopizik a babám hanem elalszik, és adjanak pótlást.(első gyereknél 2 hét után lett elég tejem)

Nem tudom miért hiszik jobbnak megvárni hogy heteket kelljen a korhzaban maradni a szent tejert

Amúgy a donortejet nem mindenre sszurik. Én indokolatlan kockazatnak gondolom egy erett újszülött első heti nehézségeihez.

2021. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15# indokolatlan kockázat?

Ez miért is lenne kockázat?

2021. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, abban a 2-3 napban még általaban pár csepp tej van. Én Budapesten a Szent Istvanban szültem. Ott nem adnak semmit a babáknak, csak végső esetben. Szorgalmazták, hogy mindenki tegye minél sűrűbben mellre. Szoptatási tanácsadók is vannak, és a csecsemősök is sokat segítettek a mellretételben. Mondták, hogy ilyenkor még igazán nem is éhesek, mert még az anyai vér kering bennük valamennyire és az "táplálja" őket. Meg hogy az a pár csepp, ami jön, az kitölti a kis cseresznye méretű gyomrukat. Nekem szerencsére nagyon sokat akart szopizni már a kórházban is, úgyhogy megindította. Neked is azt ajánlom, hogy annyit tedd mellre a kórházban, amennyit csak tudod. Mindegy ki mit mondd. Kell a mellnek az inger. Nehéz lesz, meg fájni fog eleinte, de így indul el. Kérj segítséget bátran a szoptatásban.
2021. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szeretlek kérdező (っ'-')╮=͟͟͞͞💌


Olyan szülőt szeretnék amilyen te vagy!

2021. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!