Színeset bukik a baba?

Figyelt kérdés

5 hónapos babám naponta egyszer-kétszer bukik. Van, hogy kicsit többet, de rendszerint kis mennyiséget. Súlya gyarapszik.

Pár hete kezdtem a hozzátáplálást, és a répa, sütőtök után már nem teljesen fehéret bukik, hanem van benne sárga is….

Gond ez?

Mindenhol azt olvasom, hogy a bukás teljesen fehér kell, hogy legyen?

Látnia kellene ezt orvosnak?

Másnál mikor szűnt meg a bukás teljesen?



2022. ápr. 29. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy van színe, mivel a bukásban van már zöldség is, az én lányomnak is ilyen volt. Kb. 7-8 hónaposan szűnt meg neki a bukás teljesen, de ő nagyon bukós baba volt, tápszert is olyat kellett kapnia, ami direkt bukós babáknak van. (Beba ha ar)
2022. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És az a tapszer segített?

Mit jelentett az nála, hogy nagyon bukós volt?

2022. ápr. 29. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogyha nem ezt a tápszert ette, akkor orrán száján jött ki a tápszer. ☹️ Ezzel a tápszerrel is jött neki valamennyi, de az már nem nagy mennyiség volt.
2022. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Sárgarépa, sütőtök... nem is értem, hogy bukhat sárga színűt? Pedig ezek lila zöldségek, nem? 😂😑 Most komolyan, minek nevetteted ki magad?
2022. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!