Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen pozícióban etetitek a...

Milyen pozícióban etetitek a 6 hónapos babátokat, mikor cumisüvegből kapja a tápszert?

Figyelt kérdés

A 6 hónapos kisfiam mostanában folyamatosan fel szeretne ülni evés közben, mikor kézben van tartva. De ha felültetem ölbe és megtámasztom magamon, akkor meg nem eszik, abbahagyja. Folyamatosan kínlódunk mostanában. A babakocsiban elfogadja, de akkor folyamatosan ugrál, matat, tornázik.


Ti hogyan oldottátok meg? Ti hogy csináljátok?



2022. máj. 6. 21:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Természetesen csak a tápszert kapja cumisüvegből. Pépes ételek után kis pohárból kapja a további folyadékot.
2022. máj. 8. 18:02
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem is értem h.miért pontoztak le!Nem is érdekel mondjuk,de az én lányom imádta a pihenőszéket.Állítható volt a háttámlája,nyilván nem egészen hanyatt feküdt.Nekem nagyon bevált,könnyű volt így etetni,de a ha a tiéd így nem akar,akkor ez nem opcio.
2022. máj. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!