Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy tudnám etetni a 3 hónapos...

Hogy tudnám etetni a 3 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Tápszeres, ha elalszik megissza a 100-120 ml, ha ébren van és etetési idő van 50-70 ml iszik meg vagy épp semmit de ha 20 perc múlva elalszik akkor megissza.. Kikészülünk..

2022. okt. 7. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás támogatás facebook csoport tele van szoptatási tanácsadókkal, tápszeresnél is segítenek.
2022. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen nekünk se ette meg az "előírt" mennyiséget. Semmit nem tudsz tenni,beletukmálni nem tudod. Mi is próbáltuk "szabályszerűen" etetni,volt,hogy nem fogadta el a cumisüveget etetési időben. Azt hittük,beteg,vagy rossz íze van a cumisüvegnek,még egyszer kimostuk,hátha érez benne valami nem odaillő ízt. Idővel rájöttünk,hogy ilyenkor nem éhes. Tényleg nem gépek,akik úgy működnek,ahogy akarjuk. De szoptatási tanácsadó tényleg tud segíteni.
2022. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12-es koszonom a valaszod
2022. okt. 7. 17:00
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Ház akkor tömd meg ha úgy jobb. Akkor meg az lesz a bajod hogy bukós a babám mit tegyek...
2022. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kislányomnak húgyúti fertőzése volt 3 hónaposan...kb.400 ml tápszert ivott 24 óra alatt,ez volt két napig

Még időben vittem be a kórházba, kezdett kiszáradni, adtak infúziót,antibiotikumot

Most meg 5 hónaposan 4×210 ml eszik, plusz reggel csak 80 ml

2022. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Eleinte az én babám sem hízott úgy ahogy kellene. Akkor anyatejes volt leginkább. Mi nem voltunk kórházban. DE bukós baba volt születésétől kezdve.

Szerintem az nem hosszútávú megoldás ha álmában etetitek(bár ti látjátok leginkább mi is a jó neki).

Én csak 1 dolgot ajánlok nektek,ami remélem segít is. Többször kevesebb étkezés. Igény szerint etesd. Ez nem azt jelenti,hogy meg kell várni míg ordít,de látod azèrt rajta,hogy kezd éhes lenni. Na ilyenkor adj neki kevesebb tejcsit. Amennyit ő szeretne. És bármennyire is problémás a súly ne mérd naponta! Heti 1szer és lassan rendbe jön minden. Ők sem egyformán éhesek és lehet nem is esik neki jól egyszerre sokat. Az én lányom 8 hónapos,de még mindig így csináljuk. Amikor ő éhes,napjában többször és kevesebbet mint az elő van írva.

2 hónaposan alig volt valami hízás,mára 10 kg.

2022. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha elalszik, akkor sokat eszik, s ha ébren van, keveset?!

Mi ez a hülyeség?

Egyébként azért fölébreszteni, mert itt a “takarmányozás ideje”, az állattartásban sincs. Már bocsánat.


Amikor éhes, szomjas, felébred , és akkor eteted. Nem te diktálsz, hanem az ő szervezete.

2022. nov. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17

Fogalmad sincs a gyermekem szokasarol hogy mit jelez vagy mit nem, elalvas elott eszik rendesen.Hallgassak rad …mert te ismered a gyermekekn,aztan 4 nap mulva mehetek a kothazba mert kiszarad esetleg? Azert mert a te gyermeked ilyen volt lehet ,nem bizots hogy az enyen is.

2022. nov. 2. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!