Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 37-40 fokosan szoktam odaadni...

37-40 fokosan szoktam odaadni a babanak a tapszert. A vizforralon be van allitva,hogy tartsa a 40 fokot. De ma 50 fokos volt a viz es nem figyelte senki es igy kapta meg a pici. Lehet valami baja? Azota mar 3x felsirt csak ugy. Mi tortenhet?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 21:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
Imádom a forró fürdőt, de a 40 fokos már ahhoz kellemetlen, akkor az 50 a kicsi szájának!!??? Remélem azért nem ír a kérdező, mert az ügyelettel telefonál...
2023. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
Én nem akarom elhinni,hogy 50 fokos tápszert megivott volna. Szerintem ha égette volna a torkát kiköpi nem issza meg. Ahogy fogtad az üveget nem érezted, hogy sokkal melegebb, mint szokott?! Készíts magadnak egy adagot úgy,ahogy neki és próbáld meginni, egyből kiderül mit érzett. Nekem furcsa, hogy megitta.
2023. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nem itta volna meg, ha 50 fokos. :)
2023. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
Remélem igazad van 13
2023. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%

Valami itt sántít. Felnőtt nem inná meg az ötven fokost, nemhogy baba.

A másik meg, hogy méred a fokot, de nem érzed a cumisüvegen, hogy szinte forró? Ez nagyon hiteltelen.

2023. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%

Jaaa nem figyelte senki? Szoval mar akkor láttátok hogy 50 fokot ir mikor mar reg evett?? Akkor valszeg nem 50 fokos tapszert evett hanem tobbet. Nem sirt kozben? Kicsit hihetetlen h siman megette ennyire melegen. Valami is sántít a sztoriban…


És Ne bizzatok mar ennyire ezekben a kutyukben. Szegeny baba :( remelem nem lett komolyabb baja.

2023. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%
Magamból kiindulva, aki ilyen pontosan méri a tápszerkészítés alatt a víz hőfokát, az nem adja úgy oda a gyereknek a tápszert, hogy előtte ne nézte volna meg a csuklóján, megfelelő-e a hőmérséklet, fogyasztásra alkalmas-e. Valamint egy csecsemő sem issza meg hang nélkül az 50 fokos vizet.
2023. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha 50 fokos volt a víz, akkor mire kiontotted, megcsinalntad hűlt kb 5 fokot. Az nem fogja megégetni, meleg az biztos de nem éget, és állításod szerint nem jelezte hogy fájna az ivás.

Szerintem azért kel mert melegebben kapta és bántja a pocakját :(

2023. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
79%

Kizárt, hogy megigya a baba gond nélkül az 50 fokos tápszert, már az első kortytól elfordulna és ordítana, ez már éget. Nem mellesleg már a cumisüveget kézbevéve is lehet érezni, hogy melegebbre sikerült a kelleténél.

Szerintem teljesen felesleges ilyen kütyükre bízni a dolgot. Én felforralok reggel egy adag vizet, visszahűl, majd mikrózom amikor kell. A mi mikrónkban kb. 10 milinként 1 mp kell és tökéletes testmeleg lesz a víz. Belelapátolom a tápszert és már lehet is etetni. Kb. 20 másodpercet buktam a folyamaton etetésenként azzal, hogy nem bízom a véletlenre. Mellesleg, ha elbambulok és túl meleg lesz, kilöttyintek belőle és teszek hozzá hideget, nem kell a visszahűtögetéssel vackolni, mint neked kellett volna 50 foknál. Nézz bele a szájába, hogy nem égette-e meg.

2023. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
5%
50 foktól leforrázva? Meg az egész szája, nyelőcsöve szét van égve? Normálisak vagytok ti??
2023. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!