Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 37-40 fokosan szoktam odaadni...

37-40 fokosan szoktam odaadni a babanak a tapszert. A vizforralon be van allitva,hogy tartsa a 40 fokot. De ma 50 fokos volt a viz es nem figyelte senki es igy kapta meg a pici. Lehet valami baja? Azota mar 3x felsirt csak ugy. Mi tortenhet?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 21:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
68%

Ja, marhaság az, hogy a forró víz éget... tényleg...🤦🏻‍♀️

Remélem neked meg nincs gyereked....

2023. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mar korhazban vannak. En egyszer adtam forro kajat a gyereknek, visitva dobta el a kanalat meg uvoltott. Nem hiszem hogy megitta volna,ha tuzforro.
2023. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek jelzi ha túl forró. Nem nyeli le, elhúzza a fejét, sír, látszik rajta, hogy nem tetszik neki vmi.

Kizárt, hogy megitta volna, ha égeti a száját.

Amúgy az 50 fok annyira nem vészes, kicsit melegebb mint az ideális, de nem forró, ennyitől nem lesz hólyagos a nyelőcsöve.

2023. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

En voltam a figyelmetlen,es nem 50 fokos volt a viz,hanem mar epp egy csepp viz volt a vizforraloban es olyankor felszokott rajta menni a hofok. Azert gondoltam hogy 50 fokos volt,mert ki volt kapcsolva es mikor ra nyomtam akkor 47 fokott mutatott. Ebbol kovetkeztettem,de nem. Csak kifogyott belole a viz,es ilyenkor fel szokott menni. Onnan gondolom ezt,hogy tegnap megint kifogyott a viz,es megint 50 fokot mutatott,pedig az elott adtam neki oda a tapszert ami 39 fokos volt. ( ha valaki ebbe is bele kotne,meg ebbol is szokott hulni,mert nem egybol kapja meg.) de koszonom szepen a valaszokat,az aggodalmat. Sajnos en voltam a figyelmetlen,mert nem vettem eszre,hogy nincs benne viz.

Mindig nezem hogy hany fokot ir mielott megcsinalom a tapszert,mar csak azert is mert tudom hogyha forro lenne a viz,akkor ugy meg se szabadna csinalni a tapszert. Csak mikor ezt a kerdest irtam ki,akkor aznap nem en voltam a picivel,hanem a mamaja es mondom mikor bekapcsoltam a vizforralot 47 fokot irt,megkerdeztem mikor evett azt mondta h most mielott jottem. Ebbol gondoltam,hogy nem nezte a hofokot,de ketelkedtem is mert soha nem kapcsoljuk be 50 fokra. Ugyhogy csak a vizforraloba nem volt viz.

2023. jan. 24. 08:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!