Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hallgassak a védőnőre vagy...

Hallgassak a védőnőre vagy sem? Etetés céljából.

Figyelt kérdés
2hónapos a kislányom és 2etetés közben van mikor eltelik 6óra is vagy annál több. Védőnőm azt mondta hogy az nagyon sok idő. Eddig 4óránként keltettem etetni de viszont ha úgy keltem fel akkor meg nehezen alszik vissza vagy egyáltalán nem alszik 2etetés között. Tanácstalan vagyok mit csináljak. Ti fel keltenétek?

2013. jún. 18. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szeretnék kérdezni:

-gyarapszik rendesen?

-anyatejes?

-volt újszülött kori sárgasága?

2013. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valahonnan onnan indulnék ki, mint az első válaszoló. Ha rendesen növekszik, akkor nem ébreszteném fel, ha viszont nem, akkor a védőnőre hallgatnék, és felébreszteném enni. (És a rendes gyarapodás alatt szakember véleményét értem.)
2013. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez a 6 óra éjjel telik el? Mert akkor nem értem, mi a probléma. Biztos nem kelteném fel csak azért, hogy egyen éjjel, inkább adnék neki többet nappal.
2013. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tápszeres rendesen gyarapodik és nem volt sárgasága. napközben van ez. de az estét is szépen átalussza. :) 3500gr született 1hónapossan 4,28volt most jelenleg nem tudom mennyi majd holnap megyünk méricskélésre és oltásra.
2013. jún. 18. 10:41
 5/15 anonim ***** válasza:

a gyarapodása pont határeset


viszont én arra gyanakszom, hogy az aluszékonysága mögött állhat valami , mert ez nem normális.


terhesség alatt szedtél vasat, nem voltál anémiás?


szerintem egy vérvétel és egy vizeletvizsgálat nem ártana a babának, mert főleg itt ez a nagy meleg, többször kellene neki a folyadék is


Holnap beszéld ezeket meg a gyermekorossal mindenképpen és jó egészséget nektek. ha van még kérdésed írj nyugodtan

2013. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szednem kellet vasat igen. de múltkor mikor írattam fel tápszert akkor mondtam a dokinak hogy napi 4szer eszik és azt mondta hogy az jó.
2013. jún. 18. 11:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Most akkor kb hány órát alszik a 24ből? Az éjszakát átalussza? 4szer eszik, de mennyit?:)
2013. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hány g-ot eszik a kislányod?

szerintem ő úgy értette, hogy hétszer, négyszer kevés.

2013. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
150-180ml eszik alkalmanként(ha kevesebbet adok akkor sír) 24órából kb 18órát alszik. és átalussza az éjszakát. Napi rendje így van ha én keltem fel 5-6között reggeli 11-12között ebéd 16-17között uzsonna 21-22között vacsi. De ha maga ébred meg akkor van mikor az ebéd elcsúszik 14-15óra közé és akkor az uzsonna is ki marad.
2013. jún. 18. 12:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én ebben nem látok semmi kivetnivalót. Nem eszik sokszor, de akkor viszonylag sokat. Amúgy egyik napról a másikra megváltozhat. Élvezd ki, amíg sok időd van, mert hamarosan elmúlik. :)
2013. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!