Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hallgassak a védőnőre vagy...

Hallgassak a védőnőre vagy sem? Etetés céljából.

Figyelt kérdés
2hónapos a kislányom és 2etetés közben van mikor eltelik 6óra is vagy annál több. Védőnőm azt mondta hogy az nagyon sok idő. Eddig 4óránként keltettem etetni de viszont ha úgy keltem fel akkor meg nehezen alszik vissza vagy egyáltalán nem alszik 2etetés között. Tanácstalan vagyok mit csináljak. Ti fel keltenétek?

2013. jún. 18. 09:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez-az hogy egyik napról a másikra változott meg így. De akkor tudom csak így be tartani ha fel keltem. De sokan azt mondják hogy ne keltsem fel. De védőnő meg azt hogy keltsem.
2013. jún. 18. 12:48
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha nem kelteném fel akkor meg max 3szor enne.
2013. jún. 18. 12:49
 13/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam is 2 hónapos kora óta csak négyszer eszik egy nap. Szépen gyarapszik és fejlődik Ő most 10 hónapos teljesen egészséges.

Sose keltettem fel enni, mert úgyis jelezte amikor éhes.

2013. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én babám most 3 hónapos, és detto így van, mint a tiéd..Nem kell óramű pontossággal etetni..Ha éhes, felébred.Mivel a tápszer táplálóbb, és nehezebben emészthető az anyatejnél, teljesen normális ez a jelenség..2 hónapos gyerekről beszélünk..Neki még ennyit kell aludni..Nyugi, semmi baja a babádnak, engedd aludni....Ha éhes, etesd meg, ha szomjas, itasd meg teával..pláne ebbe a melegbe...De az órát ne figyeld, mert egy idő után belezavarodsz!!!Nem óra szerint működünk..Ők sem..:)
2013. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi hallgattunk a védőnőre, hogy ne egyen annyi tápszert egyszerre a babánk kezdetben,így állandóan éhes volt, sírt, állandóan etettük. 2 nap után megelégeltük, és akkor és annyit adtunk neki enni, amennyit kért. Volt hogy 8 órán keresztül nem evett (éjjel), de volt hogy 3 óránként evett.

Illetve nekünk kezdettől átaludta az éjszakát és a védőnő szerint fel kellett volna keltenünk enni. De egy idő után egyáltalán nem kért már éjjel enni.

Egészséges "nagyfiu" lett, aki akkor eszik, amikor megéhezik és annyit amennyire szüksége van.

Szerintem figyeld az igényeit és ahhoz igazodj!Az emberek nem egyformák!

2013. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!