Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha éjszaka nem ébred fel enni...

Ha éjszaka nem ébred fel enni a 2 hónapos kislányom, akkor ne keltsem fel?

Figyelt kérdés
Hajnali 4-kor szokott kelni.
2013. júl. 16. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy keltsd, majd ha megéhezik, vagy úgy érzi, akkor szól. Örülj, hogy addig is alhatsz! :-) Lehet, hogy kifogtál egy jól alvó babát!
2013. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltsd fel! Nem lesz semmi baja, ha nem eszik éjszaka! Mindketten pihentebbek lesztek :)
2013. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne keltsd fel. örülj hogy jó alvó babád van. én se keltettem fel nekem ahogy haza jöttünk a kórházból átalussza az éjszakát :) 3hós a kislányom.
2013. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ébreszd fel! Örülj,hogy ilyen kis álomszuszék.Ha éhes lenne felébredne.Bár nekem is azok lettek volna.Ehelyett 2,5 óránként ébredtek éjjel nappal. :/
2013. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltsd. Nyugi, ezek a picik tudják, hogy mikor éhesek. Valószínűleg jól lakik a nappali adaggal. Örüljetek :)
2013. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ébreszted, lehet, hogy nyűgös lesz..


Szóval ha szépen fejlődik, nem sárga, vagy kissúlyú, akkor ne ébreszd fel, mert felesleges.

2013. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
az én kislányom is két hónapos és tápszeres. tegnap fél 10 körül aludt el és fél 5-kor ébredt kajálni. én személy szerint örülök, h egyre jobban tolódik ki az éjjeli etetés és fel nem kelteném semmi pénzért.
2013. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: Éjjel alvó babát indokolatlanul nem ébresztünk fel. Örülj, hogy szépen alszik.
2013. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne. Lányaimat sem keltettem, most a 2,5 hós fiamat sem. 5 hetes kora óta (mint a lányaim) alussza át az éjjelt. Este 8-9 között eszik és 5-6 között ébred reggel. Napközben bepótolja az evést.
2013. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!