Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » SOS, Úgy néz ki elapad a...

SOS, Úgy néz ki elapad a tejem, nincs itthon tápszerem, az ügyeletes gyógyszertárban nincsen, esetleg coopban vagy lidliben kapok 3 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A Tescóban és az Auchanban biztosan!
2014. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs a közelben :(
2014. szept. 20. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Tescóban ea drogériákban! És gyógyszertárban.. Máshol nem hiszem! Én felkészültem erre! Szerencsére mert szinte egyik napról a masikra elapadt a tejem! Persze utána is próbáltam szoptatni de sikertelenül...
2014. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor mentek reggel busszal, addig meg fejd,azért egyik pillanatról a másikra nem marad el.
2014. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen tápszer nincs az ügyeletes gyógyszertárban? Ismerőseid közül nem tudsz valakitől kölcsön kérni? De ne idegeskedj. Tedd sokat cicire, egyik pillanatról a másikra nem apad el, de ha mégis így érzed, akkor csinálj babateát, valamennyire eltelíti az is, és reggel meg vesztek tápszert. Holnap már másik ügyeletes gyógyszertár lesz, ott már tuti lesz, bár én nehezen tudom elképzelni, hogy ne lenne 3 hós babának való tápszer a gyógyszertárban, nem értettek félre véletlenül valamit?
2014. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igyál sört amíg találsz valahol...az serkenti a tejet
2014. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alkohol menteset természetesen!
2014. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Semmilyen sincs :/ Én sem értettem, na reggelik megfogadom a tanácsokat, sokat ciciztetek, alkohol mentes sör is van :)

Köszönöm a válaszokat :)

2014. szept. 20. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen 1-es tápszer jó neki. Gyógyszertárban valamilyennek kell lennie, fura hogy nincs, főleg az ügyeletesben. Nálunk az ügyeletes gyógyszertár a legnagyobb, ha egy gyógyszertárban nem volt a fiamnak való tápszer, amit orvos írt fel, akkor max. az ügyeletesben mindig megkaptam, csak ott mindig minden drágább, még akkor is, amikor nincs ügyeleti idő.

Na, mindegy. Coopban és Lidl-ben nem kapsz, de szerintem nincsenek is ilyenkor nyitva.

Max. Tesco van most nyitva. De holnap reggel tudsz venni másik gyógyszertárban is, vagy DM, Rossmann, Interspar, Auchan, de amúgy az én észrevételem az, hogy gyógyszertárban a legolcsóbb.

Az én fiam pl. Humana 1-et evett. Recept nélkül, gyógyszertárban 1200 Ft, pl. Rossmannban vagy Tescoban 1900 Ft volt, azért van különbség.

Viszont, mindenképp 1-es tápszert vegyél és ha lehet, akkor HA-t kapjon először, ha még nem evett tápszert.

2014. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!