Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A tápszer készítéshez meddig...

A tápszer készítéshez meddig szükséges babavizet/forralt vizet használni?

Figyelt kérdés
Sima szénsavmentes ásványvíz mikortól használható? Csapvizet nem szeretnék.
2014. szept. 22. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1 éves koráig forraltam a vizet.
2014. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia mi 3hetes korától sima szénsavmentes ásványvizet használunk neki, addig is csak azért nem azt használtunk mert volt tejem, a védőnő és az orvosunk is azt mondta, hogy jó ez így és még az is mondták, hogy az ásványvizet nem kell felforralnunk.
2014. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szénsavmentes ásványvizet használok születésétől kezdve - nem volt elég tejem, pótolni kellett - de felforralom az ásványvizet a biztonság kedvéért.
2014. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves korig érdemes forralni a vizet. Miért ódzkodsz a csapvíztől? Az üveges víz meg a műanyag miatt tele van káros anyagokkal. Ha nem is rosszabb, de nem is jobb mint a csapvíz.
2014. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem ódzkodom,csak szeretnék már sima ásványvizet használni tápszer készítésére.
2014. szept. 25. 07:01
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szerintem a mi gyerekkorunkban nem csináltak ekkora mizériát, valószínűleg talán ha 3 hónapig forraltak. (mondjuk én 38 éves vagyok.)
2014. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 3 hónapos lehetett amikor azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan elkezdhetek vizet váltani ha gondolom. Arra figyeljek, hogy hosszú távon ne kapja ugyan azt a vizet, néha váltsak, mert általában különböző az ásványvizet ásvány meg vitamin tartalma és jobb ha váltogatva van időnként.

Én kb 10 hós kora óta adok neki csak mentes ásványvizet, soha nem volt tőle baja. Mindig másmilyet veszek, amelyik olcsóbb.

2014. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 4. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!