Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ti hogy oldjátok meg ha a...

Ti hogy oldjátok meg ha a babátok nem fogadja el a tápszert?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8,5 hónapos (jönnek a fogai) és egyszerűen nem akarja elfogadni a cumisüveget.Egyébként szerintem valamennyire meg is unhatta már a tápszert,mert kanállal sem kell neki.Mit lehet ilyenkor csinálni?Ti mit adtok ilyenkor?Egyszer már váltottunk,akkor ugyanez volt.Újra ezt kéne tennem vagy van más megoldás is?
2015. márc. 15. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
van mikor az enyemnek se kell. 7 hos. olyankor tobb teat iszik es tobb gyumit kap vagy tejpepet, aztan kesobb keri a tapszert :)
2015. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

a hőfoka jó meleg?

melegen az én babám a vizet is megissza, amit amúgy nem.


kulcsfontosságú szokott lenni a cumi lyuka. ő már ügyesebb, nagyobb lyukúból is szívhatja, ill ami szinte ömlik a szájába, mert nagyokat tud nyelni.


mi próbáltuk már a bebát, milumil, különböző számosokat de HA-st, simán elfogadja

2015. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig vártam az el nem fogadástól számított 1-1,5 órát, és utána elfogadta. Valószínű hogy fáj az ínye/nem éhes, vagy mindkettő egyszerre.
2015. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én próbálgattam több tápszerrel is, amúgy minden mást megevett kivéve a tápszert. Aztán banánt turmixoltam bele, azt szívesen megitta kb 1-2 hónapig ezt is megunta ekkor vezettem be neki a kecsketejet. Ezt szívesen issza azóta is, és jóval többet megiszik belőle mint a tápszerből. A tejpépet sose fogadta el.
2015. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
FELAKASZTOM HA NEM ESZIK A HÜLYÉLYE
2015. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!