Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Most akkor hogy etessem a...

Most akkor hogy etessem a gyerekem? Első baba

Figyelt kérdés

1 hónapos ès 1 kg ot hízott születèse óta. Tejem kevés 10 miliket szopik ki így tápszert is kap. Most úgy van h szopizik 10 et és kap 70 tápszert. Az egy hónapos státuszvizsgálaton azt mondták mivel ennyit hízott a havi 600gramm helyett ne emeljek a tápszeren mert ne hízlaljam fel. De akkor h csináljam? Súly alapján 150 el szorozva többet kéne ennie. Egyébként nem kövér baba. Születésénél is formás volt és hiába hízott ennyit most is formás baba.

Ki mit tanácsol???


2015. jún. 11. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a vádőnőm annó, hogy ne etessem ennyire. Én viszont nem bírtam éheztetni. Ha már jól lakott, akkor úgysem evett többet. Azon kívül minden baba más, nem könyv szerint eszünk mi sem :) Nekem rendkívül falánk volt az eslő 2 hónapban, de most a 3. hónapban szépen beállt magától kisebb mennyiségekre és magától beállt a 3 óránkénti evésre is. Tudják a babák, hogy mikor és mennyit kell nekik enni.
2015. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban normális ha a baba 1 kilót hizik. 2-3 hóig többet esznek aztán mintha eltelnének beáll a 3 órás evés. :) Enyéim is sokat ettek, de orditás volt, ha rögtön nem kaptak. Az egyik gyerekem az első hónapban 1,40-et hizott. :D Ő egy igazi éhenkórász volt. Úgy hogy adj neki amennyit kér, szerintem amit megeszik a babád az nem is olyan sok. :) Nyugi, jól csinálod! :)
2015. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!