Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 és fél hónapos a kislányom...

4 és fél hónapos a kislányom és szeretnék érdeklődni, hogy akinek hasonló idős a babája, hány kiló? Ő 5800 gramm amit én keveslek! A védőnő szerint pont jó! ( 2360 grammal született. )

Figyelt kérdés
A másik gondom, hogy napi ötször eszik,4-szer 130 millit, este pedig 150-160 millit. Szerintetek ez nem kevés?A harmadik gondom, hogy 3 napja ilyen nyálkás, nyúlós a széklete. Mi okozhatja ezt? Pár hete folyik az orra, lehet attól? A doktornő azt tanácsolta, hogy fújjam neki orrsprayvel és porszívózzam. (Amit én csináltam rendszeresen, de csak nem múlt.) A védőnő szerint meg ne csináljam, mert annál több termelődik, minél többször szívóm. Tanácstalan vagyok! Egyébként fehér színű. Hála jó kedélyű csajszi, láza sincs. Vagy lehet a fogzás miatt, mivel fehérlik az ínye!

2015. júl. 18. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Maximális segítő szándékkal tettem fel a kérdést. Arra irányult, hogy minden baba más, a te kislányod kisebb súllyal indult, így nem baj, ha nem ugyanakkora, mint a másik, aki esetleg nagyobb súllyal indult. A baba súlyát saját magához kell hasonlítani, ahogy azt már korábban leírták. Ha te mindenben a támadást látod, az a te bajod.
2015. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha nem a kérdést írtad volna elsőnek,hanem ezt a választ nem lettem volna olyan én se!
2015. júl. 18. 23:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg kicsit túlreagáltad.
2015. júl. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:)
2015. júl. 19. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!