Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 1 honapos anyatejes babanak...

1 honapos anyatejes babanak milyen tapszert vegyek potlasnak?

Figyelt kérdés
Sajnos eljutottunk odaig, hogy nem eleg neki az anyatej, pont egy etkezes hijan vagyunk, amit tapszerrel valtanek ki. Egy honapos, amit tudni kell, nem bukos, hanyos baba, viszont renheteget kakil, gyakorlatilag minden etkezeskor, es van hogy kozte is, es van, hogy csak pukikor is kijon par csepp kaki. Nem veszesen hasfajos, ugyesen tud bofizni is. Ti milyen tapszert adnatok\adtatok ilyen idos babanak. Sajnos hetvege van, orvossal nem tudok beszelni, de holnap mindenkepp szeretnek venni, mert estere konkretan ehezik szegenykem :-(
2016. ápr. 22. 19:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

MINDKÉT mellből szoptass MINDEN etetésnél!

Ezért "csökken a tejed". Ez most még visszafordítható!

És igenis rá tudod szánni két kicsi mellett is az időt, ami kell, vedd körül játékokkal magatokat, ülj a kanapéra, akkor melléd telepedhetnek, nem tudom mekkorák a nagyobbak. Nekem is három van, én mesét olvastam pl. szoptatás közben, vagy beszélgettünk, mikor mihez volt kedvük, vagy mire volt igényük.

Simán meg tudod csinálni. Jó időben meg a játszón egy padon kendő alatt szoptass. Ilyen picinek még sok-sok cicizés kell, és a tejedet is az fogja megszaporítani legjobban, nem a kapszulák meg sörök...

2016. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta hogy direkt éhezteted,csak talàn lehet jobban (eredményesebben) is csinàlni, mint most. Egy mellből a 100 ml NEM kevés, vagyis a tejed elég lesz, ha elég gyakran ürìti a baba. Ha nem elég neki egy mellből egyszerre, add neki mindkettőt. Az első pàr hétben én is ìgy csinàltam, mostmàr többnyire jól lakik egyből. A màsikat meg fejem, ìgy màr félre tudom tenni napi +1 étkezésre valót.


Még véletlenül sem vàrj 5-6 óràkat a mell kiürìtésével, amìg a baba alszik, nyugodtan fejj le egy adagot, maximum odaadod neki üvegből, ha úgy làtod, hogy nem elég.

Nem vagyok szoptatàsnàci, de érdemes lenne talàn ìgy is megpróbàlni.

2016. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!