Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek hozzá táplálhatom,...

Rockmokus kérdése:

Szerintetek hozzá táplálhatom, mondjuk almapéppel?

Figyelt kérdés
Sziasztok+ Kisfiam 2 hónapos 5kg és 3-4 óránként megeszik 200 gr-ot a milumil bukós tápszeréből mert a híg tápszereket rendszeresen visszabukta. miután megette a 200 gr-ot még sokszor 1-2 órán keresztül nyugtatom, mert még mindig úgy sír mint aki éhes. Édesanyám szerint nyugodtan adjak neki almát. ezen a héten megyünk oltásra, ott majd a dokit is megkérdem de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Tejem nincs pedig küzdöttünk érte de nem indult be. (majdnem 2 hétig volt minden nap masszírozva, fejve minden etetés után de 30-40 gr-nál nem lett több a tejem az meg kevés volt a babámnak)

2016. aug. 22. 15:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én is hozzá lettem táplálva főleg hogy rákaptam a spenótra kanálból, mikor anyum meg akarta kóstolni hogy jó e semmire sem vagyok allergiás. Amúgy meg nagyon sokat van fenn a babám és igényli hogy foglalkozzanak vele beszéljanak hozzá nézelődik, és gagyarászik 2 hónaposan. Ha tudnék ide videót felrakni akkor raknék nektek fel róla videót. Nem alszik el rögtön kaja után.
2016. aug. 22. 16:14
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem szabad ennyi idősen hozzátáplálni, semmi esetre se! Egyébként szerintem hasfájós.
2016. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Ne tápláld hozzá két hónaposan!!! A tapszereseknek is a négy hónapot szokták javasolni, de nekik is jobb kivárni a hatot! Lehet, hogy semmi baja nem lesz, de minek kockáztatni? Én minden kutyafülére allergiás vagyok, és hidd el, pokoli így élni!

Egyébként meg ha eleve a tápszerrel voltak gondok, hogy nem bírta a gyomra a simát, akkor miert gondolod, hogy az almát bírni fogja? Ne kapkodj ezzel! Kérdezz meg szakembert, biztosan lesz ötletük!

2016. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nemrég beszéltem ismerősömmel a válasza ez volt: A én picim 3 hétig csak szopizott, utána 2 hónapos koráig szopi+tápszer. Aztán már egyáltalán nem tudott szopni, a tápszert elfogadja, az előírt adagnál is többet adtam neki, de az is kevés volt, abból viszont többet az orvos sem javasolt. Két hétig szenvedtünk, a pici azért, mert mindig éhes maradt, én azért, mert óránként sírt, a tápszert meg ugye nem szabad túlzásba vinni... Így aztán az én drága nagymamám megosztott velem pár régi praktikát azokból az időkből, mikor még nem is hallottak a tápszerről. Két és fél hónapos korától feles tejet iszik forralt kecsketejből, három óránként! és minden délben reszelt almát kap a tápszerhez, így aztán megszűnt az éhség sírás és érdekes módon a hasfájás is! Most 3 és fél hónapos, szépen fejlődik, 66 cm, 7 kiló, nem zsíros baba és az éjszakákat evés és sírás nélkül átalussza. Tehát a válasz a kérdésre: muszáj volt hozzátáplálni.
2016. aug. 22. 17:01
 15/20 A kérdező kommentje:
Főként azért jött vissza a sima tápszer mert 1: kifejezett hozzátápláló tápszer volt anyatej mellé, csakhogy anyatej sem volt rendesen így abból is többet kapott hogy ne maradjon éhes. 2: mert habzsolt
2016. aug. 22. 17:04
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha te már ugyis ledöntötted, akkor meg minek kérdezed. Én biztos, hogy nem tennék ilyet, hogy az egészségét kockáztassam, de a te dolgod természetesen a te gyereked, de engem erről tutira senki nem győzne meg, hogy "nincs más választás"
2016. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
29%
A 6 hónapot butaság kivárni csak árranál vele, de a 3,5-4 hónapos kort érdemes. Kecsketejet nem szabad adni kisgyereknek.
2016. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
Ártana vele? Ha kivárná, hogy megérjen a gyerkőc emésztőrendszere? Micsoda tanács :D csodálatos :D A négy hónap a minimum! De attól, hogy vársz vele, semmiképp nem árt!!! Jézusom
2016. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Biztos nem adnék mèg neki almát

Esetleg tarts pihenőt evés közben

Bufizest meg utána egyen tovább

Szerintem a hasa faj

2016. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezt meg a gyermekorvost, és a védőnőt, hogy egy 2 hónapos csecsemőt ajánlott-e hozzátáplálni.

Hátha ők észhez térítenek, és elszégyellitek magatokat, mert nem fogjátok fel, hogy az orvosok tájékozotabbak, tanultabbak nálatok.

Amennyiben bármelyik szakember javasolja, elnézésedet kérem!

2016. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!