Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Evés közben ordít a kislányom...

Evés közben ordít a kislányom a tápszer lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam szopiztatni a kislányom ezért tápszeresek lettünkkezdtük a milupa 1el.Az első doboz végéig a második feléig semmi gond nem volt.Viszont a másikfelétöl végig ordítjuk az etetést.Elkezdett a szokásos 120 mili helyett 20-30 miliket enni össze vissza és kilökdösi az üveget a szájából közben keserves orditás és vörös arc dobálja magát rugkapálás jellemzi.Kapott másfajta tápszert beba 1 annál.is ez volt az első nap.Vettem neki biogaia cseppeket mert az espumisan nem ért semmit.Attól abbamaradtak ezek azordítások visszatért a régi rendszer,szépen evett ujra megette a rendes mennyiséget.Viszont a védönö szerint nem a tápszer volt a baj.Magyarázat nincs hogy mi.Elfogyott a beba adjam neki a milupát mondta.Adom neki tegnap óta és ugyan az a szitu visszatért a bébi csepp mellett is.Ordítás összevissza evés.Kevés mennxiség.És csak maszatos pelus.Járt valaki így.Szerintem a tápszer nem jó neki.A dokinéni sem tud mit csinálni.Azt mondják.Vegyek ujra bebát?
2017. jan. 27. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A cumisüvegen lévő cumit próbáltátok már másmilyenre cserélni? Lehet, hogy nem megfelelő a lyukmérete a cuminak (nem elég nagy), türelmetlen lesz és azért kezd el ordítani.
2017. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másik ötletem a hasfájósság. Ha levegő bántja a hasát, akkor ugyanígy fájdalmasan fog sírni és elutasítja az evést, viszont a lábát felhúzza a hasához. Ha ez a baj, akkor síráskor felveszed, büfizteted, és ha kijött a prduktum, lehet tovább etetni.
2017. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha Beba1-el gond nélkül megy az evés, akkor csak azért ne akarj neki másikat adni, mert valaki ezt mondja. Bízz a saját magad által tapasztalt dolgokban. :)


Érdemes akár naplót vezetni, amiben leírod, melyik nap mit és mennyit evett, kakilt, böfizett, stb., ezt hetekkel később, amikor már nem emlékszel rá, hogy melyik tápszerre pontosan hogyan reagált a gyerek (a fáradtság csodákat tesz, időnként még a tegnapra sem emlékszik az ember), elő tudod venni, sőt, a doktor(nő)nek is meg lehet mutatni gond esetén.

2017. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vezetem szüléstől mikor mennyit evett.Nem szeretnék váltani.Mindig ugy etetem hogy mikor látom rajta természetesen büfi aztán folyt köv.De másképp sír.Mintha a tápszer bántaná.Ezért cseréltem le a milupát bebára.Mondram a védönönek hogy nekünk az nem jó ez vált be de eröltette hogy biztos nem a tápszer a baj.Erre tessék.Cumit is próbáltam mert nekem is eszembe jutott.1Cumit használunk az egyik cumis üvegre raktam 2cumit.Akkor sem válltozott semmi
2017. jan. 27. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak a Beba vált be mind2 gyereknél. A Milumiltól konkrétan olyant kakilt, mintha gyurma lenne. A tápszert úgyis a doki írja fel, nem a védőnő. Ne hallgass rá!
2017. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Verjél rá egy hatalmasat hogy megőrüljön...
2017. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A védőnő elmondja, amit akar, te mosolyogj, bólogass, aztán amikor elment, gondold végig, miben van igaza és miben nincs. A te gyerekedet te ismered a legjobban, bízz magadban, de mindig vedd fontolóra más véleményét is (akár igaza is lehet).
2017. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!