Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan keszitsem elo a tapszer...

Hogyan keszitsem elo a tapszert ha ejszaka ebred a baba?

Figyelt kérdés
A babam meg szokott ejszaka 4 korul ebredni. Megcsinalhatom a tapot melegvizzel este 10 kor es utanna gyorsan a hutobe teszem ? Vagy hidegvizzel csinaljam es tegyem a hutobe , majd elolvad melegiteskor?
2017. ápr. 15. 21:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Tudom hogy frissen a legjobb. Azt hittem van erre egy mas modszer is ....

Az alatt az 1 perc alatt a gyerek szetordibalja a hazat.


Az ejszakai zajokra erzekenyebbek a gyerekek mert akkor csend van es akarmilyen zorej hangosnak tunik.


Mi a wc - t feljuk lehuzni ejjel . Ott van a szobaja mellett es ejjel eleg hangosnak tunik.

2017. ápr. 16. 11:00
 12/23 anonim ***** válasza:

Na most engem is miért kellett lepontozni?

Az embernek nem lehet véleménye?

2017. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

Miért addig nem ordítja szét, amíg megmelegíted vízfürdőben a kész tápszert?

Mert vizet mikrózhatsz, de kész tápszert nem ajánlott.

2017. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

Ahogy irtak, 1 perc az egesz. Szetuvolti a hazat az az egy perc alatt ?

Ugye kibirjatok azert ?

2017. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
ha neked lenne rossz alvó nagy tesó, neked se lenne mindegy mennyire hangos a tápszer elkészítése...a kisebb lányom 4-kor ébred enni...ilyenkor a nagytesó már nem alszik olyan mélyen, ha megébred, vagy vissza sem alszik már délig, vagy legalább 2 óra mire eltudja a férjem megint altatni, amikor meg neki már kelni kell...és nagyon nem mindegy hogy 6 vagy 8 órát alszik
2017. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
12%

Es akkor , kedves utolso ??

Akkor miert kellett ket gyerek?

2017. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%

De bunkók vagytok.

Nalunk a kicsi rossz alvó es a nagyot kelti fel. Megcsinálom a tápszerét mert az a decibel ahogy a kicsi kezdi 1 perc alatt a halottak is feltámadnak kb..... talan ezért csinálja a masik kommentelő is de nyilvan neked 2 perc elkesziteni bár nem ertem azt se ha a pohár viz már ott az mivel jobb és valóban mikrózni nem ajánlott a tápszert max a vizét de akkor itt feljön a kérdes hogy nem forraljátok? Vagy úgy all a felforralt viz? Ebbe is bele lehetne kötni, de mindegy.

2017. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16 igazi idiota vagy. szerintem te sem lennel ha édesanyad ugy gondolkodott volna hogy nem vallal gyereket mert az felkel a zajokra
2017. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mi mindig is úgy csináltuk, hogy az előre felforralt vizet kimértük a cumisüvegbe, azt bele az üvegmelegítőbe, ami pont fogyasztási hőmérsékleten tartotta, a port szintén kiadagoltuk, aztán csak össze kellett keverni.

Ha abszolút frissen akarod, akkor pedig van egy eszköz, amit a hűtőben kell tartani, a 100 fokos vizet átengedni rajta, és a másik végén 37 fokos jön ki. Ez kb fél perces folyamat. Ennél gyorsabban nem megy, viszont nem kell mikrozni.

2017. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Termoszban víz, üvegben por az ágy mellett. Összeönt, ráz és hámm
2017. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!