3hetes babám sokat eszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3hetes a kisfiam és az lenne a kérdésem h kb.120-130ml-t megeszik egy evésre hiába is próbálok kevesebbet adni nem elég neki. Ez nagyon sok? 4kiló felett vagyunk már 3,5-el született.
2017. máj. 24. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha kéri akkor okkal kéri :) Ha nem adod oda neki, úgyis sír gondolom, jelzi hogy nem elég.


Azzal ne törődj, hogy más csak 60 ml-t eszik ilyenkor. A fiam is hamar eljutott 100 ml fölé. Most 5 hónapos, rendes súlya van, nem duci, aktív és sokat mozog.

A gyerekorvos 4 napos korában megmondta nekem: tessék felkészülni, fiú. Sokat fog enni. Követelni fog.

2017. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 kg- val született, és már a kórházban megevett 100 ml-t. A nagyobb súllyal született babának meg örült a mamája, ha 60 ml-t megevett. Az enyém nyugis volt, és szerette, ha tele a pocak.

Ha szüksége van rá, had egye!

2017. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) egyébként nagyon nyugis jó baba semmi probléma nincs vele még pocakfájás sem volt 1x sem csak hát amikor éhes akkor sír nagyon meg ugye ha nem kap annyit amivel jól lakik :)
2017. máj. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!