Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Valami nagyon jó tanacs kene,...

Csillka kérdése:

Valami nagyon jó tanacs kene, tudnatok adni?

Figyelt kérdés
7 hos fiam az egnek nem akar inni SEMMI folyadekot tapszeren kivul. Probaltam teakat, vizet meg uditot is . Probaltam uvegbol, poharbol, kiskanalbol, meg fecskendovel is hidegen - melegen sehogy nem iszik semmit. Enni eleg ugyesen eszik nincs kivaltva etkezes csak tolodik kesobbre de igy nem is merem kivaltani mivel nem iszik folyadekot. Ma pl.jol evett 10 kor es nem akarta inni a tapszert sem csak kanalasat evett de nem ivott utana semmi folyadekot delutan negykor beletukmaltam 150 mili tapszert h igyon folyadekot is. Mar mindent kiprobaltam , valami jo otlet ?
2017. dec. 4. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A tea cukrozod gondolom, persze inkabb igyon kis cukros mint semmit, szerintem azonban a babaital ami fajlagosan kevesebb cukrot tartalmaz (es gyumolcscukrot nem kristalycukrot..), probapd azt higatni, en anno korbejartam őket es a Hamé babaitalában volt a legkeveaebb cukor, akkor legalabb is. Az auchan forgalmazta nem tudom most mi a helyzet. De probalkozz.szerintem azzal, higitva, esetleg sajat magad is keszithetsz ilyet, pl a mango jó édes, vagy ananász....kifacsarod, víz hozzá, hátha....
2017. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom. Erdelyben elek, Gyergyoszentmikloson itt sajnos nincs olyan nagy valasztek mert a kaufland es a lidl van a kozelunkbe a tobbi nagy uzletlanc kolozsvar, vasarhely es a tobbi nagyvaros kornyeken van de igyekszek tovabb kutatgatni :)
2017. dec. 5. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!