Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ehet e 3 hetes csecsemő 130 ml-t?

Ehet e 3 hetes csecsemő 130 ml-t?

Figyelt kérdés
3 hetes baba már eddig is 90 ml-t evett alkalmanként, már ez is meghaladta azt, amennyit a védőnő által felírt matematikai egyenlet szerint kellene ennie, de egyszerűen éhes maradt, ennyit kellett adnom neki. Viszont tegnap óta minden étkezés után majdnem vígasztalhatatlanul ordított, csak nagy sokára sikerült megnyugtatnom. Kakija rendben van, büfögött is, nem úgy csinál, mint mikor a hasa fájt, ma már az eddigi 3-4 óra helyett 2 óránként kezdett újra sírásba, az öklét meg a ruháját a szájába nyomni, úgyhogy 130 ml-t adtam neki, amit ugyanolyan gyorsan benyomott, mint az eddigi 90-et, legközelebb megint 90-et csináltam, de panaszkodott utána (elég hangosan) ezért megint adtam neki plusz 30-at, de szabad ezt? Nem etetem túl? Lehet, hogy valami más a baja? Lehet neki ennyit enni? Még csak 3 hetes, egyébként 4 kg, 3200-al született, a kórházból 2900-al jöttünk haza
2018. márc. 23. 17:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igaz, az én kisfiam anyatejből, de pont 3 hetes volt mikor 130 ml-t simán lehúzott. Persze nem minden étkezése volt ilyen nagy adag.
2018. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam már a kórházba 80ml szólított 3naposan. 3 hetesen ennek a dupláját is megette. Ha kéri adj neki! Ne egyenletek alapján etesd, az igényei szerint.
2018. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!