SOS! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy 15hetes babàm Minden etetésnél feszíti magàt a mai napon és keservesen felsír. Reggel majdnem 1óra volt mire meg tudtam etetni annyira sírt közben. Nem meleg, nincs eldugulva. Nem làtok a szàjàban semmit, sem az ínyén.Mi lehet a gond???
2018. márc. 29. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Fáj a hasa tőle vagy valami más zavarja.

Honnan tudod, hogy nem meleg? Ha kisujjal mérnéd, az nem mutat jó hőt. Ha csuklóra folyatod, az valósabbat mutat.


Én is sokszor azt hittem nem meleg, de ujjal mértem és úgy sokkal langyosabbnak éreztem, közben meg forró volt..

2018. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Az én lányom nem ette meg melegen, se langyosan a tápszert! Csak hidegen. Lehet h rossz íze van neki.
2018. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csuklón szoktam én is.Az íze tény, hogy nagyon nem jó. De ezt kapja 2hetes kora óta. A nyelve tegnap fel lett vàgva arra is gondoltam,hogy nem e az. De tegnap nem sokkal felvàgàs utàn evett semmi gond nem volt vele most sem làtok rajta gyulladást.
2018. márc. 29. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!